Koz.jpg
ARGENTUM-RENOWACJE Wystawcą Targów Sacroexpo.

Renowacja przedmiotów sakralnych na Sacroexpo

18 maja 2022
Lider rynku renowacji przedmiotów sakralnych – ARGENTUM-RENOWACJE to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo, która odbędzie się już od 6 do 8 czerwca 2022 roku.

Firma ARGENTUM-RENOWACJE funkcjonująca na rynku od ćwierć wieku oferuje najwyższej jakości usługi renowacji antyków, dzieł sztuki oraz elementów techniki sakralnej. Firma zajmuje się wykonywaniem złocenia, srebrzenia oraz odnowieniem przedmiotów liturgicznych i sakralnych. W dorobku firmy znajdują się również medale, puchary a także honorowe klucze do wielu miast. Efektem prac firmy ARGENTUM-RENOWACJE są unikatowe tabernakula, sygnety, krzyże, monstrancje , korony do obrazów itp.

Z ofertą przedsiębiorstwa będzie można zapoznać się już od 6 do 8 czerwca podczas Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez stronę Targów Kielce lub na miejscu w dniu wydarzenia.

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.