Eko-1.jpg
Armatki zamgławiające od włoskiego producenta.

Renomowany ekspert w redukcji zapylenia oraz niwelacji odorów Wystawcą targów Ekotech

28 marca 2024
UltraMist oferuje kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych branż. To wyłączny przedstawiciel i dystrybutor w Polsce renomowanego włoskiego producenta armatek zamgławiających opartych na innowacyjnej technologii rozpylania mgły wodnej - WLP Systems. Swoją ofertę zaprezentują podczas targów Ekotech w dniach 10-11 kwietnia w Targach Kielce.

UltraMist oferuje pełen wachlarz produktów WLP Systems, które efektywnie zwalczają pył i nieprzyjemne zapachy w miejscach, gdzie są one problemem, takich jak składy węgla i innych materiałów pylących, oczyszczalnie ścieków, składowiska i sortownie odpadów, a także zakłady przemysłowe zajmujące się recyklingiem, i wiele innych. Dodatkowo, specjalizują się w kompleksowym projektowaniu i instalacji wysokociśnieniowych zestawów liniowych, które są wykorzystywane do redukcji zapylenia, niwelacji odorów, utrzymywania wilgotności powietrza, obniżania temperatury, oraz uzyskiwania efektów specjalnych. Rozwiązania UltraMist są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając im świeże, czyste i zdrowe środowisko pracy.

Warto zaufać firmie UltraMist, aby zadbać o jakość powietrza w swoim otoczeniu.

Zapraszamy do udziału w targach Ekotech, gdzie będzie można poznać ofertę przedsiębiorstwa i skorzystać z eksperckiej wiedzy zespołu . Wstęp na targi jest bezpłatny, po rejestracji: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.