RETRON.png

REMONDIS Medison Polska na targach Ekotech! Zaprezentują kontener ważący prawie 2 tony

05 kwietnia 2024
Od 10 do 11 kwietnia podczas targów Ekotech jednym z Wystawców będzie firma Remondis Medison, która w swojej najnowszej ofercie ma m.in. kontener ważący 1,72 tony będący idealnym rozwiązaniem do przewozu baterii litowo-jonowych. Specjaliści z tego przedsiębiorstwa działają również w obszarze elektromobilności.

Podczas targów Ekotech, które odbędą się w dniach 10-11 kwietnia w Targach Kielce, będzie można zapoznać się z szeroką ofertą REMONDIS Medison Polska.

Na stoisku firmy będzie można zobaczyć dział #RETRON, gdzie zaprezentowany zostanie ich największy kontener RETRON 4000 o wadze aż 1,72 tony. Jest on idealnym rozwiązaniem do przewozu baterii litowo-jonowych zgodnie z UN 3480 i UN 3481, spełniając wszystkie odpowiednie normy pakowania (P904, P906, P908, P911). Kontenery RETRON dostępne są w różnych konfiguracjach wielkościowych, posiadają zawory nadciśnieniowe oraz warstwę izolacyjną o grubości 30 mm. Co ważne, posiadają również certyfikat bezpieczeństwa do przechowywania, magazynowania i transportu niebezpiecznych odpadów, spełniając przepisy ADR/RID/IMDG/RTDG.

Dział RETRON REMONDIS Medison Polska działa także w obszarze Elektromobilności, oferując odbiór i transport ADR nie tylko na terenie Polski, lecz również w całej Europie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska REMONDIS Medison Polska podczas Targów EKOTECH, aby poznać ich ofertę oraz omówić możliwości potencjalnej współpracy.

Udział w targach jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stroniehttps://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.