Bez-tytulu.png
B-Art na targach Sacroexpo.

Realizacja inwestycji sakralnych z firmą B-Act

09 maja 2022
Bydgoska firma inżynieryjna z 25 letnim doświadczeniem w zarządzaniu, doradztwie i nadzorze przy realizacji m.in. inwestycji sakralnych to jeden z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo. Zapraszamy na stoisko nr E-57 już od 6 do 8 czerwca do Targów Kielce.

B-Act Sp. z o.o. to inżynierska firma konsultingowa z polskim kapitałem, funkcjonująca na rynku od 1994 roku.   Przedsiębiorstwo proponuje swoim Klientom nowoczesny model realizacji inwestycji oparty na zasadzie „Open Book”, który pozwala zrealizować inwestycje w oszczędny sposób,  zapewnia jawność i przejrzystość kosztów, pozwala Inwestorowi mieć realny wpływ na wybór Podwykonawców oraz minimalizuje ryzyko sporów i roszczeń pomiędzy Inwestorem, a Wykonawcą.

Wśród przykładowych realizacji firmy B-Act znajdują się inwestycje zrealizowane dla takich podmiotów kościelnych jak: „Budowa Centrum Misji Afrykańskich”, „Budowa Pijarskiego Kompleksu Edukacyjnego w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej”, „Budowa Domu Jubileuszowego Jana Pawła II w Sercu Województwa Kujawsko-Pomorskiego” oraz „Kompleksowe prace konserwatorskie i remontowe w dolnej części barokowego kościoła oraz w budynku Kolegium – w Zespole klasztornym OO. Pijarów ul. Pijarska 2 w Krakowie”.

Zapraszamy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku do Targów Kielce na Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo.

Wstęp bezpłatny, rejestracja możliwa przez stronę: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

 

 

Polecane aktualności
18 maja 2022
Lider rynku renowacji przedmiotów sakralnych – ARGENTUM-RENOWACJE to kolejny Wystawca tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo, która odbędzie się już od 6 do 8 czerwca 2022 roku.
17 maja 2022
Forum Współpracy Międzyzakonnej zostało powołane w 2010 r. To jednostka gospodarcza Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, której celem jest tworzenie wspólnej dla wszystkich podmiotów zakonnych i kościelnych w Polsce Platformy Zakupowej. Od wielu lat Forum Współpracy Międzyzakonnej związane jest z Wystawą Sacroexpo, w tym roku również ich nie zabraknie na spotkaniu branży sakralnej.
16 maja 2022
Firma Promise istnieje na rynku od 1994 roku. W ofercie przedsiębiorstwa znajduje się szeroki wybór akcesoriów użytkowych i gadżetów religijnych. Wysokiej jakości produkty marki Promise będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach podczas Wystawy Sacroexpo.
16 maja 2022
Działalność firmy Automatik Elektrociepło obejmuje realizację projektów dla obiektów sakralnych: wdrażanie nowoczesnych technologii i wydajnych, energooszczędnych systemów grzewczych. Z rozwiązaniami oferowanymi przez firmę będzie można zapoznać się od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Wystawy Sacroexpo.
12 maja 2022
Firma Fenice – kolejny Wystawca tegorocznej Wystawy Sacroexpo posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oświetlenia wnętrza świątyni. Zapraszamy na stoisko nr E-28, gdzie poznacie ofertę studia oświetleniowego.
12 maja 2022
Z danych przedstawionych na konferencji prasowej przez polski Episkopat, Caritas Polska i Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego wynika, że od początku wojny na Ukrainie, do końca marca br. polskie parafie i zakony udzieliły uchodźcom z Ukrainy pomoc finansową o łącznej wartości ok. 121 mln złotych i przekazały dary o wartości 121 milionów.
09 maja 2022
Po pandemicznych wrześniowych edycjach, targi Sacroexpo wróciły na swoje miejsce w targowym kalendarzu. Edycja Anno Domini 2022 odbędzie się od 6 do 8 czerwca. Zapraszamy do rejestracji na targi!
02 maja 2022
Firma DMS Dystrybucja Sp. z o.o. działa na rynku dekoracji od ponad 20 lat. Produkty DMS są dostarczane do ponad 1000 placówek handlowych w całej Polsce oferujących swoim klientom artykuły dekoracyjne i budowlane. Zapraszamy na stoisko firmy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku.