642a6231-20230309-TargiKielce-Enex.jpg
Jubileuszowa edycja targów Enex przyciągnęła do Kielc prawie 20 tys. osób.

Przez dwa dni trwania targów Enex, Kielce stają się centrum energetycznego świata! Tworzymy dobrą energię dla biznesu

24 lipca 2023
Ponad 25 lat historii, ponad 300 Wystawców pochodzących z kilku kontynentów, najnowsze technologie z sektora OZE i miejsce spotkań prawie 20 tys. miłośników energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań - to czynniki, które sprawiają, że targi Enex są obecnie jedną z wiodących imprez wystawienniczych w Targach Kielce.

Jubileuszowa edycja targów Enex, która odbyła się w dniach 8-9 marca 2023 roku była rekordową pod wieloma względami. W Targach Kielce swoją ofertę zaprezentowały 323 firmy z 15 krajów – to około dwieście firm więcej niż w roku ubiegłym, a kielecki ośrodek odwiedziło 19,6 tys. gości – niemal trzykrotnie więcej niż poprzednio. Ponad dwukrotnie wzrosła również powierzchnia wystawiennicza tegorocznych targów. Oprócz wielu premierowych pokazów i prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych, goście targów Enex mogli liczyć na bogaty program wydarzeń towarzyszących z udziałem ekspertów z branży. Jak przystało na jubileuszową edycję targów, nie zabrakło również konkursów i niespodzianek.

Kolejna, 26. edycja Targów Enex odbędzie się od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Link do zgłoszeń dla Wystawców dostępny jest tutaj ➡️ https://www.targikielce.pl/enex/dla-wystawcow/zamowienie-formularza-zgloszeniowego

/MSi/

Polecane aktualności
27 września 2023
Fronius Polska Sp. z o.o. już od kilku lat jest wystawcą kieleckich targów branży energetycznej, a nowości i produkty prezentowane przez markę, każdego roku zachwycają najnowocześniejszą technologią oraz najwyższą jakością. Firma Fronius została Partnerem strategicznym 26. edycji targów Enex, które odbędą się już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
25 lipca 2023
Targi Enex przyciągają wiodące firmy mocno stawiające na rozwój branży energetycznej – najważniejszych producentów i dystrybutorów najnowszych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii, a także energetyki konwencjonalnej. Dołącz do grona najlepszych w branży i zaprezentuj swoją ofertę już od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.
21 lipca 2023
Bardzo udane ćwierćwiecze targów Enex jest dobrą okazją do odświeżenia identyfikacji wizualnej marki. Minimalizm i estetyka połączona z nowoczesnością - tak w kilku słowach można określić wprowadzone zmiany, które od teraz towarzyszyć będą kieleckiemu spotkaniu branży energetycznej. Spójnym mianownikiem zastosowanych grafik jest energia.