Targi-grafika-kopia.jpg

Program „360 Księgowość” w Twoim biurze!

05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.

Jego wszechstronna funkcjonalność pomoże doświadczonym profesjonalistom wykonywać zadania księgowe szybciej i bardziej efektywnie. Program online pozwala na przechowywanie danych wszystkich prowadzonych firm w jednym miejscu. Zalogować się do programu można w dowolnym czasie i miejscu, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Oprogramowanie automatyzuje procesy księgowe i zmniejsza liczbę popełnianych błędów. Najważniejsze jednak jest to, że oszczędza Twój czas. Szeroka funkcjonalność, a także dodatkowe integracje API, takie jak: digitalizacja faktur i paragonów, system kadrowo-płacowy, czy rozwiązania do podłączenia sklepu internetowego, pozwalają usprawnić pracę działów księgowych.

Oprogramowanie 360 Księgowość to idealne rozwiązanie dla Pełnej Księgowości, KPIR i Ryczałtu Ewidencjonowanego. Bezpłatne wsparcie techniczne dostępne online i telefonicznie, w każdym momencie pomoże w obsłudze programu. 360 Księgowość można wypróbować za darmo, aż do 6 miesięcy lub limitu wprowadzenia 100 dokumentów (faktur sprzedaży, faktur zakupu).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.360ksiegowosc.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.
14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.
25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.
09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.