Targi-grafika-kopia.jpg

Program „360 Księgowość” w Twoim biurze!

05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.

Jego wszechstronna funkcjonalność pomoże doświadczonym profesjonalistom wykonywać zadania księgowe szybciej i bardziej efektywnie. Program online pozwala na przechowywanie danych wszystkich prowadzonych firm w jednym miejscu. Zalogować się do programu można w dowolnym czasie i miejscu, na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

Oprogramowanie automatyzuje procesy księgowe i zmniejsza liczbę popełnianych błędów. Najważniejsze jednak jest to, że oszczędza Twój czas. Szeroka funkcjonalność, a także dodatkowe integracje API, takie jak: digitalizacja faktur i paragonów, system kadrowo-płacowy, czy rozwiązania do podłączenia sklepu internetowego, pozwalają usprawnić pracę działów księgowych.

Oprogramowanie 360 Księgowość to idealne rozwiązanie dla Pełnej Księgowości, KPIR i Ryczałtu Ewidencjonowanego. Bezpłatne wsparcie techniczne dostępne online i telefonicznie, w każdym momencie pomoże w obsłudze programu. 360 Księgowość można wypróbować za darmo, aż do 6 miesięcy lub limitu wprowadzenia 100 dokumentów (faktur sprzedaży, faktur zakupu).

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.360ksiegowosc.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.