zdjecie-Katalizator-1.jpg

Problem z nadmierną emisją LZO rozwiązany z firmą Ktalizator! To jeden z Wystawców targów Ekotech

26 marca 2024
Katalizator to ekspert w dziedzinie redukcji Lotnych Związków Organicznych. Oferuje przeglądy i modernizację istniejących instalacji, a także zapewnia kompleksową realizację nowych inwestycji. Swoją ofertę zaprezentuje na targach Ekotech, od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

zdjecie-Katalizator-2.png [562.01 KB]

Firma Katalizator specjalizuje się w:

  • Przeglądach i modernizacji istniejących instalacji,
  • Kompleksowej realizacji nowych inwestycji,
  • Produkcji katalizatorów przemysłowych,
  • Tworzeniu instalacji katalitycznych,
  • Budowie instalacji do homogenicznego spalania metanu w powietrzu wentylacyjnym.

Współpraca z przedsiębiorstwem otwiera drzwi do innowacyjnych rozwiązań i gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie projektu. Dzięki partnerstwu z Grupą Kapitałową PONER, Katalizator zapewnia kompleksowe wsparcie – od pomiarów, analiz, poprzez projektowanie i pozyskiwanie pozwoleń, aż po realizację, przeglądy i obsługę serwisową.

Nie przegap okazji, aby poznać ofertę firmy Katalizator i rozwiązać swoje problemy z emisją LZO! Zapraszamy serdecznie na stoisko firmy podczas Targów Ekotech w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
11 lipca 2024
Rocznie, w Unii Europejskiej generowanych jest około 12,6 mln ton odpadów tekstylnych, z czego 5,2 mln ton stanowią zużyta odzież i obuwie. Część tych odpadów jest zbieranych w celu ponownego wykorzystania lub recyklingu. Jak informuje Portal Samorządowy, od 2025 roku zaczną obowiązywać nowe przepisy, które m.in. mają zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko, a także wpłynąć na redukcję mikroplastiku w oceanach.
03 lipca 2024
Z dniem 1 lipca w życie weszły zapisy mające na celu ograniczenie ilości plastikowych odpadów w Unii Europejskiej. Nakładają one nowe obowiązki na przedsiębiorców i konsumentów w zakresie używania wszelkich opakowań z tworzywa sztucznego.
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.