zdjecie-Katalizator-1.jpg

Problem z nadmierną emisją LZO rozwiązany z firmą Ktalizator! To jeden z Wystawców targów Ekotech

26 marca 2024
Katalizator to ekspert w dziedzinie redukcji Lotnych Związków Organicznych. Oferuje przeglądy i modernizację istniejących instalacji, a także zapewnia kompleksową realizację nowych inwestycji. Swoją ofertę zaprezentuje na targach Ekotech, od 10 do 11 kwietnia w Targach Kielce.

zdjecie-Katalizator-2.png [562.01 KB]

Firma Katalizator specjalizuje się w:

  • Przeglądach i modernizacji istniejących instalacji,
  • Kompleksowej realizacji nowych inwestycji,
  • Produkcji katalizatorów przemysłowych,
  • Tworzeniu instalacji katalitycznych,
  • Budowie instalacji do homogenicznego spalania metanu w powietrzu wentylacyjnym.

Współpraca z przedsiębiorstwem otwiera drzwi do innowacyjnych rozwiązań i gwarantuje profesjonalną obsługę na każdym etapie projektu. Dzięki partnerstwu z Grupą Kapitałową PONER, Katalizator zapewnia kompleksowe wsparcie – od pomiarów, analiz, poprzez projektowanie i pozyskiwanie pozwoleń, aż po realizację, przeglądy i obsługę serwisową.

Nie przegap okazji, aby poznać ofertę firmy Katalizator i rozwiązać swoje problemy z emisją LZO! Zapraszamy serdecznie na stoisko firmy podczas Targów Ekotech w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.
10 kwietnia 2024
X Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2024.