Porozumienie-o-wspolpracy.png
Systemy fotowolotaiczne i systemy odgromowe od El-Sun na targach Enex.

Prężnie rozwijający się polski producent systemów fotowoltaicznych oraz systemów odgromowych Wystawcą targów Enex

04 lutego 2024
Oferta EL-SUN obejmuje pełną gamę komponentów do konstrukcji montażowych pod panele fotowoltaiczne oraz kompletnych systemów odgromowych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia stoiska firmy nr B-27 do Targów Kielce już od 7 do 8 lutego podczas targów Enex.

Od momentu powstania firmy, EL-SUN specjalizuje się w projektowaniu systemów fotowoltaicznych, z naciskiem na stałe doskonalenie i unowocześnianie technologii wytwarzania. Wszystkie produkty marki spełniają najwyższe normy jakości, cechując się doskonałym wykonaniem, wytrzymałością i długą żywotnością. Misją EL-SUN jest promowanie energii odnawialnej i dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz rozwiązań fotowoltaicznych i odgromowych.


Pracownicy EL-SUN to pasjonaci, doświadczeni specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie doradztwa i sprzedaży. Dział techniczny dysponuje dużą wiedzą w zakresie projektowania zarówno systemów fotowoltaicznych, jak i odgromowych. Oferuje pomoc klientom w doborze odpowiednich systemów i produktów do ich projektów. Ich specjalnością jest udzielanie porad przy realizacji nietypowych i trudnych rozwiązań. Posiada własne zaplecze produkcyjne, co pozwala na utrzymywanie kontroli nad jakością produkowanych komponentów. EL-SUN współpracuje z renomowanymi producentami i hurtowniami elektrotechnicznymi, aby zapewnić klientom dostęp do najnowszych i najwyższej jakości rozwiązań. Firma ma szereg stałych kontrahentów na rynkach zagranicznych, co pozwala ciągle rozwijać kontakty i zdobywać nowe rynki w Unii Europejskiej.


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr B-27 firmy EL-SUN w Targach Kielce podczas targów Enex.


Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.