Michal-Sadko.jpg
Michał Sadko - mistrz ciesielstwa, dekarstwa oraz blacharstwa.

Praktyczne warsztaty z Mistrzem Ciesielstwa podczas DachForum!

15 grudnia 2021
Merytoryczne spotkania ze specjalistami z branży dostarczą uczestnikom DachForum cennych wartości edukacyjnych. Umożliwią również poznanie i zrozumienie technik wykorzystywanych w procesie powstawania pokryć dachowych. Jednym z takich spotkań będą warsztaty organizowane przez Akademię Ciesielstwa.

Podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum zaplanowane są warsztaty poświęcone m.in. technikom budowania dachów. Współorganizator targów - Akademia Ciesielstwa zorganizuje praktyczne warsztaty, podczas których na żywo zostanie zbudowany dach kopertowy. Mistrz Ciesielstwa - Michał Sadko wytłumaczy cały proces powstania dachu: od murłaty po ostatnią krokiew. Na oczach zwiedzających policzy, wytrasuje i wytnie każdy element pokryć dachowych, zdradzając przy tym tajniki sztuki ciesielskiej. Budowana konstrukcja będzie tak zaprojektowana, żeby znalazł się w niej każdy element jaki można spotkać w dachu. Każdy z widzów będzie mógł dopytać o szczegóły pracy, dotknąć i przetestować wykorzystywane narzędzia oraz spróbować swoich sił w ciesielce.

Michał Sadko - mistrz ciesielstwa, dekarstwa oraz blacharstwa. Założyciel i prezes Akademii Ciesielstwa sp. z o.o. oraz Edge Fold sp. z o.o.. Z dachami związany od 17 roku życia. Obecnie instruktor ciesielstwa, dekarstwa i blacharstwa, oraz wynalazca innowacyjnych narzędzi dla branży ciesielsko-dekarskiej. Twórca Akademii Ciesielstwa - internetowego kursu ciesielstwa, do którego dołączyło 524 cieśli z całej Polski. Autor Kalkulatora Ciesielskiego, z którego aktywnie korzysta prawie 4000 cieśli. Założyciel i administrator dwóch największych w Polsce grup branżowych: „Kunszt Ciesielstwa – nowoczesny cieśla” oraz „Kunszt Dekarstwa – zawodowcy i pasjonaci”.

Zapraszamy od 5 do 6 marca 2022 roku do udziału w pierwszej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum w Targach Kielce!

(MCh)

Polecane aktualności
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.
03 marca 2022
Firma Pruszyński Sp. z o. o., partner strategiczny Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM, ufunduje voucher o wartości 530zł na szkolenie dla wszystkich uczestników II etapu konkursu DACH MASTERS.