Portal-Ochrony-Srodowiska.png
Portal Ochrony Środowiska wśród partnerów medialnych Ekotech.

Portal Ochrony Środowiska Partnerem Medialnym targów Ekotech! To cenne źródło informacji z zakresu ekologii i zrównoważonego rozwoju

05 lutego 2024
W Portalu Ochrony Środowiska znajdują się najświeższe informacje z obszaru prawa środowiskowego, porady ekspertów, a także przydatne materiały i szkolenia. Portal dostarcza również najnowsze informacje na temat programu targów Ekotech i zaplanowanych atrakcji.

Redakcję Portalu Ochrony Środowiska tworzą doświadczeni eksperci zajmujący się obsługą zewnętrzną w zakresie ochrony środowiska i zarządzania odpadami. Wiedza i praktyczne umiejętności dają gwarancję w zrozumieniu zmian prawnych, a także w ich skutecznym wdrożeniu w działalności firmowej. Zarówno przedsiębiorcy, menadżerowie ds. środowiska czy specjaliści ds. zrównoważonego rozwoju, korzystając z portalu mogą być na bieżąco ze zmianami w prawie oraz najnowszymi trendami i rozwiązaniami w obszarze ochrony środowiska. Zespół Portalu Ochrony Środowiska oferuje również możliwość konsultacji ze specjalistami, kompleksowe wsparcie i doradztwo.

Portal Ochrony Środowiska został Partnerem Medialnym targów Ekotech, promując idee zrównoważonego rozwoju oraz innowacyjne rozwiązania dla ochrony środowiska.

Zapraszamy na targach Ekotech od 10 do 11 kwietnia 2024 roku, gdzie czekają na Państwa liczne atrakcje i wartościowe informacje.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na STRONIE

/MSi/

Polecane aktualności
05 czerwca 2024
Podczas 24. targów Ekotech w Kielcach nagrano inspirującą rozmowę Kuby Pawłowskiego z Moniką Michalską, znaną w sieci jako Pani od odpadów. Poruszono w jej trakcie kluczowe zagadnienia związane z branżą odpadową.
12 kwietnia 2024
Apel do Ministerstwa Środowiska i Klimatu o dopłaty do recyklingu paneli fotowoltaicznych i baterii z samochodów elektrycznych padł podczas konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadowej i Recyklingu podczas targów ochrony środowiska i gospodarki odpadami EKOTECH w Targach Kielce.
12 kwietnia 2024
Uroczysta gala wręczenia nagród targów Autostrada i Ekotech była idealnym podsumowaniem kończącego się właśnie wydarzenia. – Dziękujemy za Wasze zaufanie i obecność! Głęboko wierzę, że dzięki unijnym pieniądzom już niedługo znów przeżyjemy infrastrukturalny boom – powiedział Andrzej Mochoń, Prezes Targów Kielce kierując słowa uznania do wystawców.
11 kwietnia 2024
W ramach dwudniowych targów Ekotech w Targach Kielce, firma Santrade zorganizowała dwa konkursy: wiedzy i zręcznościowy. Każdy z nich przyciągnął uwagę wielu uczestników. Nagrody trafiły do firmy PUH RUCHAŁA oraz Jarmet. Gratulujemy zwycięzcom.
11 kwietnia 2024
Podczas tegorocznej gali Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech doceniono innowacyjne rozwiązania w dziedzinie ochrony środowiska i gospodarki odpadami, a także firmy wyróżniające się atrakcyjnym i nowoczesnym stylem wystąpienia targowego.
11 kwietnia 2024
Wprowadzenie systemu kaucyjnego w Polsce otwiera nowy rozdział w dążeniu do zrównoważonego rozwoju. System ten ma potencjał wpłynąć na poprawę efektywności segregacji oraz odzysku opakowań, co jest kluczowe dla osiągnięcia celów ekologicznych. Jest on również wyzwaniem z jakim przyjdzie się zmierzyć polskim przedsiębiorcom i konsumentom.
11 kwietnia 2024
Odwiedzający 24. targi Ekotech mogli wziąć udział w dwóch ważnych spotkaniach organizowanych przez firmę Ekolog oraz Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów EKO-AUTO. Przedstawiciele firm i samorządów pogłębiali swoją wiedzę na temat m.in. audytów środowiskowych czy planowania zasobów energetycznych.
10 kwietnia 2024
Rozmowy podczas targów Ekotech miały na celu stworzenie platformy do wymiany wiedzy i nawiązania partnerskich relacji pomiędzy miastami z dwóch krajów, z Ukrainy i Polski. Było owocne w inspirujące prezentacje, cenne dyskusje i budowanie relacji partnerskich.