plu2.jpg
Pluszowego Jezusa można używać jako wielkiej pomocy podczas modlitwy z dziećmi

Pluszowe postacie od Mercy Toys

01 kwietnia 2020
W ofercie targów SACROEXPO pojawi się wyjątkowy materiał dydaktyczny: Pluszowy Jezus

Pluszowy Jezus jest wykonany z wyjątkowo miękkiego materiału i ma aż 30 cm wzrostu, co ułatwia dzieciom przytulanie się. Pluszowego Jezusa można używać jako wielkiej pomocy podczas modlitwy z dziećmi. Postać Jezusa stoi i w ten sposób pokazuje jedną z właściwych pozycji do modlitwy. Na szacie ma haftowane płonące Najświętsze Serce w koronie cierniowej. To idealna zabawka do cichej zabawy podczas długich kazań. Dzieciom łatwiej jest wyobrażać sobie i odtwarzać historie z Nowego Testamentu, gdy pod ręką jest realistyczna postać Jezusa. Postać została zaprojektowana zgodnie z obrazem Miłosierdzia Bożego. W ofercie znalazła się także Pluszowa Maryja i inne święte postacie.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy Mercy Toys podczas kolejnej edycji XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

(MB)

plu3.jpg

plu1.jpg [67.46 KB]

Polecane aktualności
10 czerwca 2020
Tegoroczne święto Bożego Ciała jest wyjątkowe, ponieważ towarzyszy mu bardzo długa historia oraz okrągły jubileusz w Polsce. Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, Kościół katolicki obchodzi w czwartek, jedenastego dnia po Zesłaniu Ducha Świętego.
06 lipca 2020
We wrześniu 2012 roku laureatem medalu Per Artem ad Deum został Ennio Morricone - światowej sławy kompozytor, twórca genialnej muzyki filmowej oraz dyrygent. Odejście takiej legendy to wielka strata dla całego świata muzyki.
07 lipca 2020
Intuicyjny panel administracyjny, szeroka oferta produktów w promocyjnych cenach oraz najświeższe aktualności branżowe, to tylko kilka z zalet nowo powstałego pasażu handlowego sacroexpo.online.
07 lipca 2020
Kryzys związany z pandemią koronawirusa dotknął również Piekarni Charistia, która musiała podejmować niezbędne działania, aby przetrwać na rynku. Pomimo trudnej sytuacji, nie tylko nie zaprzestali działalności, ale nawet wprowadzili nowości, które zaprezentują podczas targów SACROEXPO.
10 lipca 2020
Już ponad 120 firm zadeklarowało swój udział w tegorocznej edycji targów SACROEXPO. Szeroka oferta produktów sakralnych, niezwykła atmosfera i religijno-duchowy charakter spotkania, to kilka z elementów, które czynią święto branży sakralnej w Targach Kielce wyjątkowym.
10 lipca 2020
Mleczne cukierki z miękkim, ciągliwym nadzieniem. W taki sposób można określić jedne z najbardziej popularnych i lubianych słodyczy - krówki. Podczas 21. edycji targów SACROEXPO, jak co roku będą obecne Boże Krówki.
31 lipca 2020
W tegorocznej edycji targów SACROEXPO swój udział zadeklarowało wiele firm z różnorodną ofertą produktów sakralnych. Podczas wystawy nie zabraknie również tak ważnej instytucji jaką jest Prima Porta.
05 sierpnia 2020
Najwyższej jakości świece parafinowe, klosze w kilku kolorach oraz innowacyjny bezsadzowy system – te i wiele innych produktów zostanie zaprezentowanych podczas tegorocznej Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy