Enex-10021-.JPG
Panasonic z wieloma nowościami produktowymi na targach Enex 2024.

Panasonic na targach Enex! Wśród nowości – komercyjne pompy ciepła AQUA-G BLUE, nowa generacja pomp ciepła Aquarea oraz klimatyzator z funkcją grzania

19 stycznia 2024
Globalny lider w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań klimatyzacji i ogrzewania – firma Panasonic będzie Wystawcą 26. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex od 7 do 8 lutego w Targach Kielce. Zaprezentuje najnowsze rozwiązania i produkty.

Podczas targów Enex, na stoisku firmy Panasonic nr E-26 w Targach Kielce będzie można poznać najnowsze rozwiązania firmy, ale także zagłębić się w tematykę pomp ciepła oraz klimatyzacji domowej i komercyjnej. Zgromadzeni na stoisku eksperci z firmy Panasonic omówią bieżące i nadchodzące regulacje, aktualne trendy i wyzwania związane z tym obszarem.

Centralnym punktem prezentacji na stoisku firmy będzie innowacyjna seria komercyjnych pomp ciepła AQUA-G BLUE, charakteryzująca się wysoką wydajnością sezonową (z maksymalnym współczynnikiem SEER 4,41 i SCOP 3,92) oraz imponującą oceną efektywności energetycznej A++. Dzięki zastosowaniu technologii sprężarek spiralnych, seria AQUA-G BLUE zapewnia doskonałą równowagę między wydajnością a cichą pracą, z wyjątkowo niskim minimalnym poziomem mocy akustycznej wynoszącym jedynie 79,9 dB(A) i minimalnym poziomem ciśnienia wynoszącym zaledwie 51,9 dB(A).

Na stoisko Panasonic będzie miała miejsce także prezentacja kilku pionierskich nowości, w tym nowej generacji pomp ciepła Aquarea T-CAP serii M na czynnik R290, a także klimatyzacja domowa Etherea i Multi do grzania.

W imieniu Panasonic zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy w hali E-26 Targów Kielce i bliższego zapoznania się z nowymi funkcjonalnościami oraz rozwiązaniami oferowanymi przez firmę. Zapraszamy od 7 do 8 lutego 2024 roku do Targów Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna rejestracja

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.