DSC00508.JPG
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych.

Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych

19 sierpnia 2020
Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce przygotowują wartościowe spotkanie tematyczne, które odbędzie się podczas XXI edycji Wystawy SACROEXPO.

Rozmowa to istotny element w komunikacji międzyludzkiej. Ważną kwestią jest słuchanie siebie nawzajem, dzielenie się życzliwością i spokojem oraz wieloma innymi, cennymi informacjami. W oparciu o takie wartości, drugiego dnia Wystawy SACROEXPO, tj. 29 września 2020 roku, w Centrum Kongresowym Targów Kielce zorganizowana zostanie otwarta sesja tematyczna. Jej adresatami będą administratorzy obiektów kościelnych i zakonnych.

Podczas merytorycznego spotkania, będzie można zapoznać się z tematyką dot. bezpieczeństwa obiektów sakralnych, obowiązków z zakresu ochrony przeciwpożarowej spoczywających na administratorze czy chociażby konsekwencji prawnych wynikających z zaniedbania ochrony zabytków i obiektów kościelnych.

Program wydarzenia dostępny tutaj

Ze względu na obostrzenia epidemiczne, liczba miejsc podczas sesji jest ograniczona. Dodatkowo zachowane zostaną odpowiednie środki ostrożności, zapewnione niezbędne środki dezynfekcyjne oraz dystans wśród uczestników.

Na spotkanie obowiązuje mailowa rejestracja. Swój udział można zgłaszać na adres: ekonom.konsulty@op.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wystawie SACROEXPO, które odbędą się od 28 do 30 września 2020 roku w Targach Kielce. Więcej szczegółowych informacji znajduje się pod adresem: sacroexpo.online

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy