DSC00508.JPG
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych.

Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych

19 sierpnia 2020
Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce przygotowują wartościowe spotkanie tematyczne, które odbędzie się podczas XXI edycji Wystawy SACROEXPO.

Rozmowa to istotny element w komunikacji międzyludzkiej. Ważną kwestią jest słuchanie siebie nawzajem, dzielenie się życzliwością i spokojem oraz wieloma innymi, cennymi informacjami. W oparciu o takie wartości, drugiego dnia Wystawy SACROEXPO, tj. 29 września 2020 roku, w Centrum Kongresowym Targów Kielce zorganizowana zostanie otwarta sesja tematyczna. Jej adresatami będą administratorzy obiektów kościelnych i zakonnych.

Podczas merytorycznego spotkania, będzie można zapoznać się z tematyką dot. bezpieczeństwa obiektów sakralnych, obowiązków z zakresu ochrony przeciwpożarowej spoczywających na administratorze czy chociażby konsekwencji prawnych wynikających z zaniedbania ochrony zabytków i obiektów kościelnych.

Program wydarzenia dostępny tutaj

Ze względu na obostrzenia epidemiczne, liczba miejsc podczas sesji jest ograniczona. Dodatkowo zachowane zostaną odpowiednie środki ostrożności, zapewnione niezbędne środki dezynfekcyjne oraz dystans wśród uczestników.

Na spotkanie obowiązuje mailowa rejestracja. Swój udział można zgłaszać na adres: ekonom.konsulty@op.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wystawie SACROEXPO, które odbędą się od 28 do 30 września 2020 roku w Targach Kielce. Więcej szczegółowych informacji znajduje się pod adresem: sacroexpo.online

(MCh)

Polecane aktualności
25 sierpnia 2020
Po raz pierwszy w Targach Kielce zaprezentowana zostanie wystawa pn. „Fortis in fide. Silny w wierze” poświęcona kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, Prymasowi Polski.
27 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji targów poświęconych branży sakralnej, każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się ze specjalnie przygotowaną prelekcją pt.: ,,Czasy Chrystusa zaklęte w starożytnych obiektach codziennego użytku”. Autorami wykładu jest firma PRIMA PORTA Antiquities.
03 września 2020
Podczas tegorocznej edycji targów SACROEXPO oprócz zapoznania się z oferowanymi przedmiotami oraz produktami przygotowanymi przez wystawców, będzie można wziąć udział w tematycznych spotkaniach. Jednym z nich będzie warsztat szkoleniowy skierowany dla właścicieli i osób zarządzających sklepami z dewocjonaliami
07 września 2020
Podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO swoją obecność potwierdziła firma DTJ. Na wystawie będzie można zapoznać się z produktami, które zostały przygotowane przez przedsiębiorstwo.
10 września 2020
Po raz pierwszy wystawcą tegorocznych targów SACROEXPO będzie firma Trade & Travel Company, działająca na rynku od 27 lat. To polskie przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem, który tworzy zgrany i kreatywny zespół.
16 września 2020
Firma CREO PANEL specjalizująca się w systemach grzewczych obiektów sakralnych zadeklarowała swoją obecność podczas XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
17 września 2020
W codziennym życiu niezwykle istotne jest promowanie m.in. takich idei jak wiara, rodzina czy patriotyzm. Takimi wartościami kieruje się Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II oraz telewizja EWTN Polska, które od kilku lat współpracują przy organizacji Wystawy SACROEXPO.
22 września 2020
Realizują prace w największych polskich i zagranicznych obiektach sakralnych. Opracowują również projekty, które są symbolem nadziei, solidarności i jedności pomiędzy narodami w trudnych dla wszystkich czasach pandemii.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy