mkbr-2023-FB-kalendarz-1200x1200.png

Ostatnia prosta przed IV Międzynarodowym Kongresem Biur Rachunkowych. Start już 26 października!

04 października 2023
Przez dwa dni Centrum Kongresowe Targów Kielce opanują fachowcy z branży rachunkowo-księgowej oraz dostawcy nowoczesnych narzędzi i oprogramowania wspierającego pracę księgowych. Nie zabraknie biznesowych rozmów, wymiany doświadczeń oraz interesujących warsztatów podejmujących różnorodną tematykę, w tym zmiany przepisów prawa finansowego i podatkowego, czy wprowadzenie Krajowego Systemu e-Faktur.

Program wydarzenia obfituje w liczne wystąpienia ekspertów i praktyków z branży rachunkowo księgowej, którzy poruszą tematy związane m.in. z marketingiem skierowanym do klientów biur rachunkowych, etyką w zawodzie księgowego, czy „kreatywną księgowością”. – Warto wziąć udział w panelach dotyczących zarządzania, finansowania, czy zmian w przepisach prawa oraz kilkunastu warsztatach tematycznych. Specjaliści powiedzą w nich o budowaniu długotrwałych relacji biznesowych, wykorzystaniu sztucznej inteligencji do prowadzenia biur, przyszłości sektora kadr i płac, obniżaniu kosztów procesów biura rachunkowego i oczekiwaniach klientów w zakresie doradztwa podatkowego – mówi managerka Kongresu Monika Szydłowska.

Lista prelegentów liczy około 30 nazwisk, a wśród nich odnaleźć można choćby Stanisława Hońko - prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Anitę Gołębiewską - dyrektor OSCBR, Rafała Strzeleckiego - prezesa zarządu CashDirector, czy Radosława Żuka -  członka honorowego SWBR. Najnowsze rozwiązania systemowe i oprogramowanie wspomagające pracę księgowych zaprezentują z kolei producenci i dostawcy sprzętu. Dzięki ich obecności można będzie zapoznać się z funkcjonalnością i możliwościami oferowanych produktów pod okiem fachowców takich marek jak: wFirma, enova 365, 360 Księgowość, Firmotron, czy Infonetax.

Dołącz do Kongresu i weź udział w uroczystym bankiecie!

Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowy to dwa dni szkoleń, ciekawych paneli dyskusyjnych, warsztatów i porad ekspertów oraz praktyków z zakresu rachunkowości. Aby dołączyć do wydarzenia i znaleźć się w centrum rachunkowości wystarczy 420 zł brutto! Wszystkie bilety, w tym te uprawniające do uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie dostępne są na stronie: SKLEP

Pamiętaj, że istnieje możliwość zakupu biletu na bankiet dla osoby towarzyszącej. 

W tym roku rozmowy kuluarowe, które zawsze cieszą się powodzeniem i dają możliwości swobodnej rozmowy i nawiązania nowych kontaktów, odbędą się w Hotelu Binkowski Resort. Obok uroczystego bankietu, gospodarze obiektu przygotowali pakiet ofert, obejmujący nocleg i dostęp do stref relaksu i aktywnego wypoczynku. Dla gości, położonego w środku lasu hotelu, czekają komfortowe pokoje z możliwością wejścia do Strefy Wellness&Spa oraz Strefy Basenów Tropikalnych.

MKBR23-cena1200x1200px.png [1.32 MB] MKBR23-AKTUALNOSCI-690x460px-prelegenci.png [275.61 KB]

Do zobaczenia 26-27 października na Międzynarodowym Kongresie Biur Rachunkowych!

Wszystkie informacje dostępne na stronie www.targikielce.pl/mkbr.

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.