forum-pomp-ciepla-fb.png
Forum Pomp Ciepła stałym punktem targów Enex.

O technologiach pomp ciepła w trakcie forum na targach Enex

11 stycznia 2024
Tradycją targów Enex stały się organizowane już od lat przez redakcję GlobEnergia Forum Pomp Ciepła, które gromadzi ekspertów, inżynierów, oraz entuzjastów branży pomp ciepła. Wstęp na wydarzenie bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów Enex, 7 lutego będzie okazją do poznania odpowiedzi na pytania m.in.: jaki jest potencjał polskiego rynku pomp ciepła, jakie jest miejsce gruntowych, a jakie powietrznych pomp ciepła na rynku oraz jak wygląda aktualna sytuacja cenowa tej technologii. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jakie są aktualne trendy i nowości rynkowe i możliwości dofinansowań na pompy ciepła. Wśród Prelegentów nie zabraknie najlepszych specjalistów z branży i praktyków.

Nadchodzące forum otworzy Energetyczny TalkShow redakcji GlobEnergia. Będzie to okazja do porównania rynku pomp ciepła w Polsce i Europie, rozmów o najważniejszych trendach w tej dziedzinie, a także przeglądu programów dofinansowań, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem finansowym Polaków.

W trakcie dyskusji omówiony zostanie szczegółowo czteropak dla pomp ciepła, a także potrzebom, które są niezbędne tej branży dla stabilnego rozwoju. Rozmowy będą dotyczyć również pomp ciepła na propan oraz hybrydyzacji systemów grzewczych. Na koniec odbędzie się spotkanie z instalatorami, którzy przekażą informacje z pierwszej ręki dotyczące potrzeb klientów oraz największych wyzwań.

Forum zwieńczy rozstrzygnięcie konkursu “Dobre praktyki w dobrych rękach”.

Udział w forum jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna TUTAJ.

 26. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii Enex potrwa dwa dni, od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp wolny na targi po zarejestrowaniu: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.