Babalki Dimpl Zabawka Roku.jpg
Firma QElements jest wiodącym dystrybutorem zabawek edukacyjnych

Nowości Fat Brain Toys Co - producenta zabawek roku 2019, na targach Kids' Time.

17 lutego 2020
QElements dystrybutor zabawek firmy Fat Brain Toy Co jednej z wiodących w USA, niezależnych firm produkujących zabawki i gry, zaprezentuje nowości oraz innowacyjne produkty, jak seria Bąbelków Dimpl, wyróżniona w konkursie Zabawka Roku 2019.

Firma QElements, która od 2008 jest dystrybutorem zabawek edukacyjnych, na targach Kids' Time zaprezentuje nowe marki jak Magnetyczne Składane Dinozaury HalfToys, Duże Kropkowe Flamastry Do A Dot Art, ekologiczne klocki Binabo, oraz nowości znanych już w Polsce marek jak Modarri, Scentco, BioBuddi. 

Na stoisku QElements, prócz nowych marek, odwiedzający będą mogli zobaczyć między innymi nowe serie ekologicznych klocków BioBuddi w całości zrobionych z bioplastiku, nowe modele Turbo składanych samochodzików Modarri, pachnące akcesoria szkolne Scentco oraz szeroką gamę zabawek i gier Fat Brain Toy Co, amerykańskiego producenta roku 2019.  Zapraszamy na stoisko A69, hala A.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. 

(MB)

Polecane aktualności
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy