Babalki Dimpl Zabawka Roku.jpg
Firma QElements jest wiodącym dystrybutorem zabawek edukacyjnych

Nowości Fat Brain Toys Co - producenta zabawek roku 2019, na targach Kids' Time.

17 lutego 2020
QElements dystrybutor zabawek firmy Fat Brain Toy Co jednej z wiodących w USA, niezależnych firm produkujących zabawki i gry, zaprezentuje nowości oraz innowacyjne produkty, jak seria Bąbelków Dimpl, wyróżniona w konkursie Zabawka Roku 2019.

Firma QElements, która od 2008 jest dystrybutorem zabawek edukacyjnych, na targach Kids' Time zaprezentuje nowe marki jak Magnetyczne Składane Dinozaury HalfToys, Duże Kropkowe Flamastry Do A Dot Art, ekologiczne klocki Binabo, oraz nowości znanych już w Polsce marek jak Modarri, Scentco, BioBuddi. 

Na stoisku QElements, prócz nowych marek, odwiedzający będą mogli zobaczyć między innymi nowe serie ekologicznych klocków BioBuddi w całości zrobionych z bioplastiku, nowe modele Turbo składanych samochodzików Modarri, pachnące akcesoria szkolne Scentco oraz szeroką gamę zabawek i gier Fat Brain Toy Co, amerykańskiego producenta roku 2019.  Zapraszamy na stoisko A69, hala A.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. 

(MB)

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy