Babalki Dimpl Zabawka Roku.jpg
Firma QElements jest wiodącym dystrybutorem zabawek edukacyjnych

Nowości Fat Brain Toys Co - producenta zabawek roku 2019, na targach Kids' Time.

17 lutego 2020
QElements dystrybutor zabawek firmy Fat Brain Toy Co jednej z wiodących w USA, niezależnych firm produkujących zabawki i gry, zaprezentuje nowości oraz innowacyjne produkty, jak seria Bąbelków Dimpl, wyróżniona w konkursie Zabawka Roku 2019.

Firma QElements, która od 2008 jest dystrybutorem zabawek edukacyjnych, na targach Kids' Time zaprezentuje nowe marki jak Magnetyczne Składane Dinozaury HalfToys, Duże Kropkowe Flamastry Do A Dot Art, ekologiczne klocki Binabo, oraz nowości znanych już w Polsce marek jak Modarri, Scentco, BioBuddi. 

Na stoisku QElements, prócz nowych marek, odwiedzający będą mogli zobaczyć między innymi nowe serie ekologicznych klocków BioBuddi w całości zrobionych z bioplastiku, nowe modele Turbo składanych samochodzików Modarri, pachnące akcesoria szkolne Scentco oraz szeroką gamę zabawek i gier Fat Brain Toy Co, amerykańskiego producenta roku 2019.  Zapraszamy na stoisko A69, hala A.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. 

(MB)

Polecane aktualności
20 lutego 2020
Pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych produktów. Docenione zostały także stoiska.
20 lutego 2020
Prestiżowe nagrody portalu zabawkowicz.pl rozdane podczas targów KIDS' TIME 2020
20 lutego 2020
Podczas tegorocznej edycji KIDS' TIME Targi Kielce goszczą dziennikarzy z Norwegii, Rosji, Włoch, Niemiec, Szwecji, Anglii, USA i Turcji
20 lutego 2020
KIDS' TIME to jedna z najważniejszych na świecie wystaw branży dziecięcej. Tutaj każdego roku, swoje produkty prezentują najwięksi gracze sektora zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych.
20 lutego 2020
Wprowadzanie wyrobów dla dzieci na rynek polski było głównym tematem debaty polsko-rosyjskiej w ramach forum biznesu
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy