KOPD-1200na1200a.jpg
Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia 2021 roku

Ruszyły zgłoszenia do XX edycji Konkursu „Świat Przyjazny Dziecku”

24 września 2021
20 lat, 20 edycji i ponad 1000 zgłoszonych produktów, miejsc i inicjatyw – to tylko skrót historii całego konkursu.

Komitet Ochrony Praw Dziecka już po raz dwudziesty ruszył z wyjątkowym konkursem „Świat Przyjazny Dziecku”, w którym wyróżni produkty i miejsca mające pozytywny wpływ na bezpieczny rozwój dzieci.

20 lat, 20 edycji i ponad 1000 zgłoszonych produktów, miejsc i inicjatyw – to tylko skrót historii całego konkursu. Jury z udziałem ekspertów gwarantuje wybór sprawdzonych sposobów na zorganizowanie jakościowego czasu dzieciom.

– „Liczymy, że w tym roku pobijemy rekord sprzed ubiegłorocznej edycji, podczas której blisko 80 firm i instytucji nadesłało prawie 200 zgłoszeń. Powstały też nowe kategorie, m. in. nastolatki w czasach pandemii” – podkreśla Magdalena Stachowiak-Alexandrowicz z KOPD.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 grudnia 2021 roku. Więcej informacji na stronie www.swiatprzyjaznydziecku.pl.

Źródło: komunikat prasowy KOPD

(MB)

 

Polecane aktualności
23 września 2021
Do 31 października można wybrać faworytów w 11. edycji Plebiscytu czasopisma „Branża Dziecięca”
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More