KOPD-logo-Kids-time.jpg

Rusza XIX edycja konkursu Świat Przyjazny Dziecku

28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.

Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić do 11 grudnia produkty, miejsca, inicjatywy czy portale, które przyczyniają się do pozytywnego rozwoju i kształcenia dzieci. Należy także przekazać opłatę konkursową w formie darowizny najpóźniej do 11 grudnia 2020r.

Pozyskane pieniądze zostaną w pełni przeznaczone na działania statutowe KOPD obejmujące m.in.: bezpłatną pomoc prawną i psychologiczną, mediacje rodzinne, a także terapię psychologiczną dziecka i rodziny.

Partnerami XIX edycji konkursu zostali: Akon Marketing Partners, Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time, Warszawskie Targi Książki, Procontent Communication, SMYK, Polskie Stowarzyszenie Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych. Branża Dziecięca jest jednym z patronów medialnych konkursu.

Ogłoszenie wyników XIX edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku odbędzie się na uroczystej gali, na przełomie maja i czerwca 2021 roku.

 

(MZ)

Polecane aktualności
24 września 2021
20 lat, 20 edycji i ponad 1000 zgłoszonych produktów, miejsc i inicjatyw – to tylko skrót historii całego konkursu.
23 września 2021
Do 31 października można wybrać faworytów w 11. edycji Plebiscytu czasopisma „Branża Dziecięca”
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More