plebiscyt.jpeg
Zdobywcy tytułu Handlowca Roku otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł

Konkurs na najlepszego handlowca trwa!

23 września 2021
Do 31 października można wybrać faworytów w 11. edycji Plebiscytu czasopisma „Branża Dziecięca”

Najlepsi w branży!

Która firma spośród Twoich dostawców zasługuje na najwyższe uznanie?

Z którym handlowcem współpracuje Ci się najlepiej? Zgłoś swoich kandydatów w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca”, głównego partnera medialnego targów Kids’ Time.

Do 31 października można wybrać faworytów w 11. edycji Plebiscytu „Branży Dziecięcej” 2021. W konkursie przedstawiciele sklepów typują ulubionych dostawców. Kandydatów do tytułu Handlowca Roku i Firmy Roku w dwóch kategoriach (Artykuły dziecięce i Zabawki) można zgłaszać na stronie internetowej branzadziecieca.pl, a także na kuponach publikowanych w czasopiśmie.

Zdobywcy tytułu Handlowca Roku otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1000 zł.

Dla Firm Roku redakcja „Branży Dziecięcej” przygotowała pakiety reklamowe o wartości 5000 zł do wykorzystania w czasopiśmie i serwisie branzadziecieca.pl.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec lutego podczas Gali Biznesu organizowanej w ramach targów Kids’ Time.

źródło: komunikat prasowy Branży Dziecięcej

(MB)

Polecane aktualności
24 września 2021
20 lat, 20 edycji i ponad 1000 zgłoszonych produktów, miejsc i inicjatyw – to tylko skrót historii całego konkursu.
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More