MASKA.jpg
Wystawcy KIDS' TIME szyją maseczki. Na zdjęciu modele firmy WOMAR

Firmy z branży dziecięcej w walce z koronawirusem

06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne

Koronawirus od dłuższego czasu negatywnie oddziałuje niemal na każdy segment rynku. Wiele firm szuka alternatywnych możliwości wykorzystania zasobów i potencjału pracowników. Tak dzieje się w przypadku firm trudniących się szyciem ubranek, czy nosideł, wystawców Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME.

LennyLamb, to mała rodzinna firma, szyjąca chusty i nosidła dla dzieci. Jest marką rozpoznawalną na całym świecie. Tworzy i produkuje nosidła i chusty do noszenia maluchów. Nie za cienkie, nie za grube, odpowiednio elastyczne, miękkie i wytrzymałe. W kolorach i wzorach, jakie klienci sobie wymarzą.  Maseczki LennyLamb wykonane są z tkaniny, która od kilku już lat powstaje w studiu tkackim w sercu Polski. Jest to solidna, kolorowa bawełna, a jej jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz tetra bambusowa. Do produkcji masek zostało przeznaczone kilka kolorów, które zostały poddane joniznacji jonami srebra - dzięki temu tkanina posiada potwierdzone właściwości przeciwbakteryjne oraz przeciwwirusowe. Część produkcji zostaje przeznaczona dla najbardziej potrzebujących placówek. 

WOMAR jest wiodącym na rynku europejskim producentem artykułów dla niemowląt. Produkty firmy łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. W ofercie znajduje się szeroki wybór nosidełek, śpiworów do wózków, kocyków, śpiworów do spania, zestawów pościeli do łóżeczek i wózków, okryć kąpielowych, akcesoriów do wózka i wiele, wiele innych produktów. Różnorodność zastosowanych tkanin i wzorów, zgodnych z aktualnie panującymi trendami, daje możliwość dopasowania produktów do własnych potrzeb. Najbardziej wymagającym produkty WOMAR pozwalają stworzyć własne, unikalne kolekcje.

Lafel działa na rynku od 1990 roku. Od początku powstania zajmuje się produkcją konfekcji dla niemowląt. Mając na uwadze zdrowie i komfort najmłodszych dzieci, wyroby produkowane są z materiałów pochodzących od najlepszych polskich producentów. Badania laboratoryjne oraz certyfikaty jakości "Bezpieczny dla dziecka"  oraz "Oeko-Tex Standard 100" -"Tekstylia Godne Zaufania" zbadane na substancje szkodliwe to priorytet w doborze materiałów wykorzystywanych do produkcji przez firmę Lafel. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty zakupu maseczek LennyLamb, Womar i Lafel. Szczegóły ofert dostępne są na stronach internetowych firm.

(MB)

 

MASKA.jpg [79.76 KB]

pobrane.jpg

63179.jpg [394.36 KB]

Lenny_Lamb_logo_2-01_grande-273x300.jpg

lafel.png [2.80 KB]

Polecane aktualności
24 września 2021
20 lat, 20 edycji i ponad 1000 zgłoszonych produktów, miejsc i inicjatyw – to tylko skrót historii całego konkursu.
23 września 2021
Do 31 października można wybrać faworytów w 11. edycji Plebiscytu czasopisma „Branża Dziecięca”
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More