Butelki-Vege.jpg
Ofertę firmy Novo-Pak poznają kupcy z Polski, Niemiec, Czech, Włoch i Portugalii podczas Targów Marek Własnych.

Novo-Pak wystawcą Targów Marek Własnych. Będą opakowania z pomysłem dla każdego klienta

12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.

Własny park maszynowy oraz narzędziownia pozwala firmie na produkcję nie tylko opakowań z oferty standardowej, ale także  projektowanie zgodnie z indywidualnym pomysłem klienta. Priorytetem firmy  Novo – Pak są opakowania bezpieczne, o najwyższej jakości.

 

Wprowadzając nowe linie produktów oraz modyfikując wcześniejsze, producent kieruje się przede wszystkim zasadami eko-projektowania, które obejmują redukcję masy, użycie jednego materiału, zastosowanie surowców z recyklatów, kształty ułatwiające zużycie zawartości. Wszystkie butelki PET mogą być wyprodukowane z RPET-u. W stałej ofercie producent posiada również słoiki i zamknięcia z Post Consumer Recycled oraz opakowania Refill z wymiennym wkładem. Podczas Targów Marek Własnych firma zaprezentuje także linię słoików wytwarzanych z surowca na bazie biopolimeru PLA, który ulega rozkładowi w warunkach kompostowalności przemysłowej.

 

W tym roku Novo-Pak rozbudował portfolio o nowe linie. Są to słoiki Libra, butelki Luna, a także poszerzone zostały bestsellerowe serie - o słoik Simple 15 ml z sitkiem do pudrów sypkich, butelkę Boston Round Slim 60 ml, nakrętkę Simple w wersji z PCR.

 

Ofertę firmy Novo-Pak poznają kupcy z Polski, Niemiec, Czech, Włoch i Portugalii podczas Targów Marek Własnych, 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Obecni będą m.in. przedstawiciele franczyzowej sieci supermarketów spożywczych Intermarché, działającej w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców. Udział zapowiedzieli też specjaliści z Krajowej Platformy Handlowej Społem, która planuje zwiększenie o kilkadziesiąt procent listy asortymentowej produktów marki Społem.  

 

Więcej o wystawcach, kupcach i Targach Marek Własnych na targikielce.pl/future-private-labels

 

/MŚ/

 

 

 

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.
28 sierpnia 2023
Franczyzowa sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców, dołączyła do grona kupców Targów Marek Własnych. 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce specjaliści z przedsiębiorstwa będą szukali nowych produktów.