Bez-tytulu.png
Najwyższej jakości oświetlenie sakralne od firmy Helicon.

Najwyższej jakości oświetlenie sakralne od firmy Helicon na Sacroexpo

25 kwietnia 2022
Wśród Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie firm oferujących najnowocześniejszy sprzętu oświetleniowy, a także wysokiej jakości usługi techniki oświetleniowej. Jedną z nich jest firma Helicon, dostarczająca już od ponad 26 lat oświetlenie sakralne.

Najnowsze produkty do oświetlania prezbiterium, ornamentu, figur sakralnych, obrazów czy monstrancji oraz  wysokiej jakości usługi elektryczno-montażowe, to część bogatej oferty firmy Helicon – wystawcy tegorocznych targów branży sakralnej. Zdobyte doświadczenie, specjalistyczna wiedza, ciągłe podążanie za innowacyjnymi rozwiązaniami pozwala sprostać specjalistycznym wymogom oświetlenia obiektów sakralnych. Firma Helicon zajmuje się doradztwem, wykonywaniem prezentacji oświetlenia sakralnego, opracowaniem projektów, wykonaniem pomiarów natężenia oświetlenia, a także montaż i wyposażenie obiektu sakralnego w oświetlenie. Światło oferowane przez Helicon jest bezpieczne, energooszczędne i idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu obiektów sakralnych.

Wśród produktów oferowanych przez firmę HELICON można znaleźć m.in.:

- żarówkę do oświetlania prezbiterium, ornamentów, figur sakralnych, dróg krzyżowych, czy też różnego rodzaju obrazów;

- oprawę służącą do oświetlenia prezbiterium, ornamentu, obrazu, figury sakralnej czy drogi krzyżowej

- lampę służąca do profesjonalnego oświetlenia Monstrancji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Helicon już od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo.

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.