sacroexpo-1650349645665.jpg
Biuro podróży Matteo Travel na Sacroexpo.

Matteo Travel na Sacroexpo 2022

19 kwietnia 2022
Wyjazdy pielgrzymkowe do różnych zakątków świata to oferta biur turystycznych, które rokrocznie pojawiają się podczas spotkania branży sakralnej. Wśród Wystawców tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo jest również biuro podróży Matteo Travel.

Szlaki pielgrzymkowe Matteo Travel prowadzą do wielu zakątków świata, przede wszystkim do Izraela, Włoch, Meksyku, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Grecji, Chorwacji, Turcji, Chin oraz innych, stale otwierając nowe kierunki. Biuro Podróży Matteo Travel to rozpoznawalna marka organizatora pielgrzymek nie tylko w Polsce, ale również w Anglii, Szwajcarii, USA, Kanadzie, Australii i wielu innych krajach. Matteo Travel tworzą ludzie z pasją, dzięki którym wiele osób z całego świata doświadcza radości pielgrzymowania.  

Zapraszamy już od 6 do 8 czerwca 2022 roku do Targów Kielce na 23. Międzynarodową Wystawę Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.