mira.jpg

Marka Mira - Kosmetyki z podkieleckiej Bilczy na Slavic B2Beauty z różnorodną ofertą

05 czerwca 2023
Kosmetyki naturalne, wegańskie i oryginalne przedsiębiorstwo Prosper z Bilczy koło Kielc zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Pozna je około stu zagranicznych kupców.

Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to jedyne w kraju wydarzenie, w czasie którego zostaną przeprowadzone umówione biznesowe spotkania. Każdy z około stu zagranicznych kupców z Azji, Europy i Afryki pozna  kosmetyki, farmaceutyki oraz opakowania produkowane przez firmy z Polski, Ukrainy, Czech, Bułgarii, Włoch i Singapuru.

W gronie wystawców wydarzenia, które odbędzie 13 i 14 czerwca,  jest firma Prosper z marką Mira - Kosmetyki. Podkieleckie przedsiębiorstwo zaoferuje produkty o naturalnych składach, z wysokiej jakości surowców, także wegańskie.

 

- Nasze kosmetyki skierowane są do osób świadomych dobrodziejstw płynących z natury, zwracających uwagę na ekologię i składy. Cały asortyment podzielony jest na 14 kategorii, różniących się od siebie kolorystycznie i pakowany w w szkło lub plastik przeznaczony do recyklingu - przekazuje Edyta Raczyńska, prezes zarządu firmy. 

 

W ofercie wyróżnia się Linia Premium dla wymagających klientów z wegańskim Idealnym Masłem Do Twarzy i Ciała, a także dwoma skutecznymi antyperspirantami (z węglem aktywnym i z magnezją), które z powodzeniem zastępują te z drogerii. W linii Premium  produktem numer 1 jest krem ze śluzem ślimaka w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Powstał na bazie masła kokosowego nierafinowanego, czyli tego, które zawiera więcej właściwości odżywczych niż rafinowane, lecz nie widać tego w spisie INCI. Sam śluz silnie wygładza i nawilża skórę.

 

Podczas kontraktacji w Targach Kielce firma zaprezentuje także pięcioprocentowy kwas hialuronowy trójcząsteczkowy, który ma wysoką przenikalność do warstw skórnych. Można go znaleźć w zestawach z olejami lub indywidualnie. 

 

 

Produkty dla wegan to nie tylko wspomniane Idealne Masło, ale także między innymi pomadka makadamia, serum witaminowe,  wielofunkcyjny puder do twarzy. Puder to bardzo oryginalnym produkt, który może być stosowany jako maseczka w połączeniu z olejem lub hydrolatem i jako peeling.

 

W asortymencie marki Mira - Kosmetyki jest też gama 9 hydrolatów z ekologicznych upraw, z naturalnym konserwantem z rzodkiewki. Są to niezwykle popularne produkty w świecie natural beauty, które z powodzeniem zastępują tonik i wodę micelarną. Powstają na drodze destylacji wyciągając z danej rośliny to, co w niej najcenniejsze bez mechanicznej obróbki. Osoby zainteresowane kosmetykami eco i naturalnymi chętnie sięgają po oleje funkcyjne, które mogą służyć do wytwarzania własnych kosmetyków (DIY), jak również jako sam surowiec, dostarczając swoich niezwykłych właściwości jednocześnie skórze i włosom.

 

Przedsiębiorstwo oferuje także wiele surowców, dzięki którym klienci mogą wytworzyć kosmetyk idealny dla siebie, w cenach dużo przystępniejszych niż te z drogeryjnych półek lub użyć ich jako pełnowartościowy kosmetyk. - Są to m.in. glinki kosmetyczne, które zmieszane z naszymi olejami dają niezwykle wartościowe maseczki pielęgnacyjne, masła idealne na włosy i skórę, a także wosk pszczeli, masło kokosowe czy niezwykle popularny u naszych zagranicznych odbiorców węgiel aktywny, który bardzo skutecznie walczy z zanieczyszczeniami skóry - wymienia prezes  Edyta Raczyńska.

 

Jedne z najnowszych produktów firmy, które cieszą się dużym powodzeniem, to kremy do rąk z ziołami i bursztynem o niezwykłych zapachach i właściwościach. - Pozytywny odbiór naszych kosmetyków zachęca nas do tworzenia i podczas kontraktacji Slavic B2Beauty  zaprezentujemy nasze premiery w postaci szamponu, mydła i odżywki do włosów z bursztynem, który posiada właściwości przeciwtrądzikowe, antyoksydacyjne, stymulujące odnowę komórkową - zapowiada prezes  Edyta Raczyńska. 

 

Ciekawostką w ofercie firmy Prosper są odświeżacze powietrza do małych pomieszczeń i samochodów, które powstają bez sztucznych zapachów. Produkowane są na bazie olejków eterycznych i mają dodatkowe właściwości aromaterapeutyczne. 

- Jako firma zdajemy sobie sprawę, że współpraca i łączenie sił jest niezwykle ważna. Dlatego ściśle współpracujemy z  Iwoną Karyś, która jest naszą ambasadorką. Pani Iwona jest uznaną w Polsce Stylistką Naturalnych Brwi, pracującą na swojej autorskiej metodzie, która ma na celu odbudować brwi, poprzez przycinanie i uwzględnianie antropologii człowieka. Przygotowując swoje klientki do zabiegu stylizacji używa naszych kosmetyków. Posiada również własne akcesoria i kosmetyki do brwi, produkowane w naszym laboratorium. Z panią Iwoną będzie można porozmawiać na naszym stoisku podczas Slavic B2Beauty w Centrum Kongresowym Targów Kielce - podkreśla prezes Edyta Raczyńska. 

 

Więcej o kontraktacjach na targikielce.pl/slavic-b2beauty

 

Polecane aktualności
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.
15 czerwca 2023
Gros wystawców drugiej edycji kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to były polskie firmy, ale nie brakło zagranicznej oferty. Prezentowały ją przedsiębiorstwa z Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Zobaczcie produkty na zdjęciach.
14 czerwca 2023
Kupcy z Azji, Afryki i Europy w Centrum Kongresowym Targów Kielce dokładnie poznają ofertę producentów kosmetyków, farmaceutyków i opakowań producentów z Polski i pięciu krajów. Wciągu dwóch dni zostanie przeprowadzonych ponad tysiąc konkretnych biznesowych rozmów. - Spośród wszystkich produktów na stoisku, mogę wybrać tylko jeden, ale ten jeden będzie miał wielki potencjał dla mojego rynku - mówi Asher Cohen, przedstawiciel firmy Proshop z Izraela.
13 czerwca 2023
Naturalny, ekologiczny i skierowany do konkretnego konsumenta – te cechy produktu kosmetycznego, według ekspertów z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,  są cenione wśród azjatyckich odbiorców. Specjaliści szczegółowo omówili rynki w Chinach, Singapurze i Szanghaju w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
06 czerwca 2023
Produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami firma Podopharm zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ofertę pozna około stu zagranicznych kupców.
06 czerwca 2023
Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl zaprezentuje grupa LYOFARM podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Produkt pozna około stu zagranicznych kupców.