SLAVIC B2BEAUTY (13-14.06.2023)

2. Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej

Do wydarzenia pozostało...

Ulga podatkowa za udział w targach ❱❱

slavic23-banner-oferta-specjalna-1018x120px-nasza-strona-pl.png [80.72 KB]

Producenci kosmetyków z ofertą dla przedsiębiorców z różnych stron świata

b2bSlavic-1100x730px-spotkaniaB2B-pl.png [68.96 KB] Firmy kosmetyczne szukające nowych rynków zbytu spotkają się z kupcami z wielu krajów. Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty po raz drugi staną się punktem startowym dla współpracy międzynarodowej. Wydarzenie w Targach Kielce potrwa w dniach 13 i 14 czerwca 2023 roku.

Kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to wydarzenie, podczas którego spotkają się dwie strony przemysłu kosmetycznego. W Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci zaprezentują ofertę kupcom z różnych stron świata. Każda rozmowa zostanie zaplanowana, więc produkty jednej firmy pozna każdy przedsiębiorca.

Taka formuła spotkań biznesowych na tak szeroką skalę po raz pierwszy w Polsce została zorganizowana przez Targi Kielce w czerwcu 2022 roku. Przeprowadzonych zostało niemal 1000 spotkań stacjonarnych i online, w których udział wzięło 60 przedsiębiorców z 20 krajów świata oraz ponad 30 producentów kosmetyków i farmaceutyków z Polski, Czech i Litwy. Uczestnicy i partnerzy wydarzenia, przede wszystkim Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, podkreślali jego znaczenie dla rozwoju branży w czasie zamknięcia eksportu na Wschód. 

slavic-b2beauty-099A2120.jpg [125.20 KB] Nowe rynki zbytu dla producentów kosmetyków

Statista.com, który jest jednym z największych portali poświęconych statystyce, oszacował wartość polskiego rynku kosmetyków, rozumianego jako produkcja powiększona o import i pomniejszona o eksport, w 2021 na 3,9 miliarda euro (+1 procent rok do roku). Z kolei na 2022 rok prognozuje wzrost o 2,2 procent - do 4 miliardów euro, zaś na lata 2023-2026 - aż o 5,5 procent średniorocznie!

Wszystko wskazuje na to, że producenci coraz bardziej potrzebują nowych rynków zbytu, a perspektywicznymi kierunkami są Bliski Wschód i Azja.

Na pierwszą edycję Slavic B2Beauty kupcy przyjechali między innymi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Malezji, Kazachstanu, Kirgistanu, Uzbekistanu,  Algierii, Maroka, Izraela, Holandii, Rumunii, Czech,  Danii, Bułgarii, Estonii, a także z Australii. I przedsiębiorców z tych krajów możemy spodziewać się na wydarzeniu w czerwcu 2023 roku.

W trakcie Slavic B2Beauty przedstawiciele firm poznają produkty do pielęgnacji ciała, włosów, paznokci oraz suplementy diety i farmaceutyki słowiańskich producentów. Długie podróże do odległych krajów zastąpi jedna wizyta na drugich targach Slavic B2Beauty.

Kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej SLAVIC B2BEAUTY odbędą się 13-14 czerwca 2023 w Targach Kielce.

Aktualności
30 marca 2023
- Ważne jest, by na terenie Polski powstawały i rozwijały się inicjatywy, pozwalające na budowanie nowych relacji i szukanie kontrahentów dla branży kosmetycznej. Slavic B2Beauty świetnie wpisuje się w te potrzeby – mówi Blanka  Chmurzyńska-Brown, dyrektor generalna w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego. Wydarzenie odbędzie się 13 i 14 czerwca w Targach Kielce.  
29 marca 2023
Senelle, polska marka z segmentu premium, dołączyła do grona wystawców drugich kontraktacji branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty, które 13 i 14 czerwca będą miały miejsce w Targach Kielce. W gamie firma ma gotowe do eksportu produkty ready-to-export. 
27 marca 2023
Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, które 13 i 14 czerwca odbędą się w Targach Kielce zgromadzą kupców z wielu stron świata. Pełną gamę produktów do pielęgnacji ciała zaprezentuje marka beBio, współtworzona przez Ewę Chodakowską.
02 marca 2023
Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty po raz drugi zgromadzą polskich producentów, którzy zaprezentują ofertę kupcom z Europy, Azji, Bliskiego Wschodu i Afryki.  Wydarzenie, zaplanowane w Targach Kielce na 13 i 14 czerwca, znów zaowocuje biznesowymi relacjami.
20 lutego 2023
Jednym z wystawców kontraktacji Slavic B2Beauty, które odbędą się w dniach od 13 do 14 czerwca w Targach Kielce, jest Laboratorium Kosmetyczne AVA®. Przedsiębiorstwo powstało w 1961 roku. Jako pierwszy producent naturalnych i organicznych kosmetyków w Polsce otrzymało certyfikat ECOCERT.
03 lutego 2023
Wystawcy drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty zaprezentują pełną paletę produktów do pielęgnacji. Ofertę dla włosów i ciała zaproponuje polskie przedsiębiorstwo Elfa – Pharm, a będzie to marka so!flow by Vis Plantis.
02 lutego 2023
SunewMed+ to polska firma założona przez kobiety dla kobiet ponad 17 lat temu. Za misję postawiła sobie dostarczanie produktów w najlepszej możliwej jakości, których zastosowanie może przynosić rezultaty już po pierwszym użyciu.
23 stycznia 2023
Pierre Rene, Ava, SunewMed+, Elfa Pharm, BeBio Cosmetics – między innymi te polskie przedsiębiorstwa już potwierdziły udział w 2. Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Czerwcowe wydarzenie w Targach Kielce przyciąga marki z tradycją, o mocnej pozycji - także międzynarodowej, które chcą wkroczyć na nowe rynki zbytu.
10 listopada 2022
Blanka Chmurzyńska – Brown, Dyrektor Generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego  podczas targów Beautyworld Middle East w Dubaju potwierdziła zaangażowanie w drugą edycję Slavic B2Beauty. Instytucja zostaje partnerem kontraktacji branży kosmetycznej i farmaceutycznej w Targach Kielce.
08 listopada 2022
Przedstawicielki Targów Kielce wzięły udział w 26. edycji Beautyworld Middle East, największym na Bliskim Wschodzie evencie poświęconym produktom kosmetycznym do ciała, włosów oraz paznokci. W Dubai World Trade Centre kielecki ośrodek miał swoje stoisko oraz promował drugą edycję Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
Partner merytoryczny
Partner wydarzenia
13-14.06.2023
    13-14.06.2023