387332627-297074599830972-2610143692956440502-n.jpg

Slavic B2Beauty na targach Arena of Beauty w Bułgarii

06 października 2023
Menedżer kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Agnieszka Puchalska oraz zastępca Monika Szydłowska goszczą w Sofii, w Bułgarii. Od 6 do 8 października podczas targów Arena of Beauty rozmawiają z wystawcami oraz przedstawicielami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Arena of Beauty Professional to jedyna w Bułgarii specjalistyczna wystawa B2B oferująca profesjonalne kosmetyki, usługi, sprzęt i meble dla salonów kosmetycznych i ośrodków spa. Dla menedżerek z Targów Kielce jest okazją do spotkania z producentami oraz kupcami.

 

– Każda rozmowa jest dla nas cenna. Nasi dotychczasowi wystawcy przekazują informacje o wyzwaniach dla branży, oczekiwaniach wobec wydarzeń targowych. Bardzo ważna jest dla nas też możliwość przedstawienia oferty trzeciej edycji Slavic B2Beauty firmom, których jeszcze  nie gościliśmy. Mamy nadzieję na wiele konstruktywnych spotkań – mówią Agnieszka Puchalska i Monika Szydłowska.

 

Trzecia edycja Slavic B2Beauty, która zostanie przeprowadzona 18 i 19 czerwca 2024 roku, będzie spotkaniem producentów kosmetyków i farmaceutyków z kupcami z Polski i ze świata. Po raz pierwszy wystawcy będą mogli zaprosić także własnych kontrahentów i w Targach Kielce finalizować umowy. Wśród nowości jest także  strefa przeznaczona dla produktów konopnych i zielarskich.    

Więcej na targikielce.pl/slavic-b2beauty

/MŚ/

 

 

Polecane aktualności
29 maja 2024
Startują nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, już powinny zacząć przygotowania do tych naborów. Sprawdziliśmy, które działania są dostępne.
11 grudnia 2023
Ponad tysiąc spotkań producentów i kupców z różnych stron świata miało miejsce podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej w Centrum Kongresowym. Udział okazał się owocny dla kupców z Azji, którzy już podpisują kontrakty i potwierdzają udział w trzeciej edycji, planowanej na 18-19 czerwca 2024 roku.
23 listopada 2023
Nowe kontakty, nowe rynki, nowe możliwości – kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beuty otwierają kolejne rozdziały dla międzynarodowej współpracy producentów biorących udział w wydarzeniu. Dwie edycje potwierdziły skuteczność spotkań w Targach Kielce. Producenci już mogą dołączać do edycji 2024, która odbędzie się w dniach 18 i 19 czerwca. Do końca roku można zamówić przygotowanie stoiska w promocyjnej cenie.
03 listopada 2023
Zespół organizujący w Targach Kielce kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty nie ustaje w pracach i już przygotowuje trzecią edycję na czerwiec 2024. Przedstawicielki promują wydarzenie w Rydze, podczas targów Baltic Beauty prowadzą rozmowy z producentami i kupcami.
29 września 2023
Blanka Chmurzyńska-Brown, wieloletnia dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, z końcem października odchodzi z zespołu. Na stanowisko została wybrana dr inż. Justyna Żerańska. Związek wspierał Targi Kielce w organizacji obu edycji Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.  
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.