642g9279-20230614-TargiKielce-Slavic-B2Beauty.jpg

Kupcy z Azji potwierdzają udział w kontraktacjach Slavic B2Beauty 2024 w Targach Kielce

11 grudnia 2023
Ponad tysiąc spotkań producentów i kupców z różnych stron świata miało miejsce podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej w Centrum Kongresowym. Udział okazał się owocny dla kupców z Azji, którzy już podpisują kontrakty i potwierdzają udział w trzeciej edycji, planowanej na 18-19 czerwca 2024 roku.

W obu edycjach Slavic B2Beauty, kupcy z Azji odegrali istotną rolę, uczestnicząc w intensywnych rozmowach biznesowych z producentami kosmetyków. W czerwcu 2023 roku reprezentanci firm angażowali się w dyskusje z wystawcami z Polski, Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Byli to przedstawiciele m.in. dużych sieci handlowych, drogerii i hurtowni z różnych krajów. Dla wielu kupców udział w kontraktacjach w Kielcach okazuje się szczególnie satysfakcjonujący. Podpisywane są kontrakty o współpracy. Co więcej, kupcy potwierdzają już udział w trzeciej edycji Slavic B2Beauty.  

Wraz z rosnącym zainteresowaniem ze strony zagranicznych przedsiębiorców, Slavic B2Beauty staje się cenionym wydarzeniem branżowym na arenie międzynarodowej. Kontraktacje w Targach Kielce przyciągają przedstawicieli centr handlowych, sieci drogerii, aptek, dystrybutorów kosmetyków i farmaceutyków z różnych zakątków globu. Gro reprezentuje firmy zajmujące czołowe miejsca w sprzedaży w swoich krajach. W czerwcu 2023 udział wzięło około 80 kupców ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Kataru – na Bliskim Wschodzie, z Malezji, Singapuru, Kirgistanu, Uzbekistanu, Kazachstanu i Chin – w Azji, z Kenii, Maroka, Algierii, Tunezji, Egiptu – w Afryce, z Wielkiej Brytanii, Gruzji, Czech, Grecji, Węgier, Holandii, Rumunii i Hiszpanii – w Europie. Liczni zaznaczają, że warto było przyjechać, poznać produkty i zdobyć kontakty. 

Cechą wyróżniającą Slavic B2Beauty jest format wydarzenia oparty na wcześniej ustalonych grafikach spotkań. Terminarze umożliwiają producentom efektywne przeprowadzenie tysięcy spotkań biznesowych w zaledwie dwa dni. To unikalna okazja do prezentacji swojej oferty, nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami handlowymi. 

Producenci już mogą rezerwować stoiska i zgłaszać się do udziału za pomocą strony targikielce.pl/slavic-b2beauty Do końca roku 2023 trwa promocja na przygotowanie stoiska, informacji udziela także zespół przygotowujący Slavic B2Beauty - przejdź do kontaktu 

 

/MŚ/

Polecane aktualności
29 kwietnia 2024
Na przełomie maja i czerwca w całym kraju będą startować nabory wniosków o dotacje do udziału w międzynarodowych targach odbywających się w kraju - także w Targach Kielce! Małe i średnie przedsiębiorstwa, które zechcą ubiegać się o dofinansowanie, już powinny zacząć przygotowania do tych naborów.
23 listopada 2023
Nowe kontakty, nowe rynki, nowe możliwości – kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beuty otwierają kolejne rozdziały dla międzynarodowej współpracy producentów biorących udział w wydarzeniu. Dwie edycje potwierdziły skuteczność spotkań w Targach Kielce. Producenci już mogą dołączać do edycji 2024, która odbędzie się w dniach 18 i 19 czerwca. Do końca roku można zamówić przygotowanie stoiska w promocyjnej cenie.
03 listopada 2023
Zespół organizujący w Targach Kielce kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty nie ustaje w pracach i już przygotowuje trzecią edycję na czerwiec 2024. Przedstawicielki promują wydarzenie w Rydze, podczas targów Baltic Beauty prowadzą rozmowy z producentami i kupcami.
06 października 2023
Menedżer kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Agnieszka Puchalska oraz zastępca Monika Szydłowska goszczą w Sofii, w Bułgarii. Od 6 do 8 października podczas targów Arena of Beauty rozmawiają z wystawcami oraz przedstawicielami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
29 września 2023
Blanka Chmurzyńska-Brown, wieloletnia dyrektor generalna Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, z końcem października odchodzi z zespołu. Na stanowisko została wybrana dr inż. Justyna Żerańska. Związek wspierał Targi Kielce w organizacji obu edycji Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.  
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.