642g9113-20230613-TargiKielce-Slavic-B2Beauty.jpg
Perfumy od Miraculum skupiały uwagę kupców m.in z Gruzji.

Producenci z Polski i pięciu krajów na Slavic B2Beauty. Zobaczcie ich produkty "eksportowe"

15 czerwca 2023
Gros wystawców drugiej edycji kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to były polskie firmy, ale nie brakło zagranicznej oferty. Prezentowały ją przedsiębiorstwa z Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Zobaczcie produkty na zdjęciach.

Centrum Kongresowe Targów Kielce przez dwa dni kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beuaty tętniło biznesową atmosferą. Ponad 70 kupców z Azji, Afryki i Europy prowadziło  rozmowy z producentami kosmetyków, farmaceutyków i opakowań. 

Ofertę zaprezentowały cenione marki, które już eksportują, oraz rozwijające sprzedaż zagraniczną. Topowe kosmetyki do pielęgnacji i makijażu proponowały Dr Irena Eris, Eveline, Cosmetics, Inglot, YOPE, Oceanic, Pierre Rene, Senelle. Produkty do zadań specjalnych oferowały SunewMed+, Elfa Pharm Polska z gamą So!flow, Apis Natural Cosmetics®. Szeroki wybór produktów zapewniły La Rive, Miraculum, Stara Mydlarnia, Ozonea, Farmona, Słowianka, IOSSI, Tenex, Grace Full, La-Le, Coloris, Melaleuca,  Slavica, Inter Group. Zainteresowaniem cieszyły się także świętokrzyskie produkty z Uzdrowiska Busko – Zdrój i z firm Lyofarm, Podopharm i Prosper. Butelki i flakoniki szklane prezentował HEINZ-GLAS Działdowo, zaś opakowania z tworzyw sztucznych - HEINZ-PLASTICS Polska.

Poza polskimi markami, kupcy poznawali kosmetyki i środki chemiczne producentów z Ukrainy - "2K", Bułgarii - Lidera Laboratories, Czech - Palacio Hemp CBD Cosmetics, Włoch - Sapone Di Un Tempo, a nawet Singapuru - Herbal Pharm. Możliwości współpracy oferowali także przedstawiciele tureckich targów Beauty Istanbuł.

Zobaczcie produkty na zdjęciach 

 

Polecane aktualności
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.
14 czerwca 2023
Kupcy z Azji, Afryki i Europy w Centrum Kongresowym Targów Kielce dokładnie poznają ofertę producentów kosmetyków, farmaceutyków i opakowań producentów z Polski i pięciu krajów. Wciągu dwóch dni zostanie przeprowadzonych ponad tysiąc konkretnych biznesowych rozmów. - Spośród wszystkich produktów na stoisku, mogę wybrać tylko jeden, ale ten jeden będzie miał wielki potencjał dla mojego rynku - mówi Asher Cohen, przedstawiciel firmy Proshop z Izraela.
13 czerwca 2023
Naturalny, ekologiczny i skierowany do konkretnego konsumenta – te cechy produktu kosmetycznego, według ekspertów z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,  są cenione wśród azjatyckich odbiorców. Specjaliści szczegółowo omówili rynki w Chinach, Singapurze i Szanghaju w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
06 czerwca 2023
Produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami firma Podopharm zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ofertę pozna około stu zagranicznych kupców.
06 czerwca 2023
Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl zaprezentuje grupa LYOFARM podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Produkt pozna około stu zagranicznych kupców.
05 czerwca 2023
Kosmetyki naturalne, wegańskie i oryginalne przedsiębiorstwo Prosper z Bilczy koło Kielc zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Pozna je około stu zagranicznych kupców.