642g9013-20230613-TargiKielce-Slavic-B2Beauty.jpg
Rozmowy biznesowe to clou kontraktacji Slavic B2Beauty.

Tu rodzą się międzynarodowe biznesy! Slavic B2Beauty z tysiącem rozmów producentów i kupców - zobacz zdjęcia ze stoisk

14 czerwca 2023
Kupcy z Azji, Afryki i Europy w Centrum Kongresowym Targów Kielce dokładnie poznają ofertę producentów kosmetyków, farmaceutyków i opakowań producentów z Polski i pięciu krajów. Wciągu dwóch dni zostanie przeprowadzonych ponad tysiąc konkretnych biznesowych rozmów. - Spośród wszystkich produktów na stoisku, mogę wybrać tylko jeden, ale ten jeden będzie miał wielki potencjał dla mojego rynku - mówi Asher Cohen, przedstawiciel firmy Proshop z Izraela.

Centrum Kongresowe Targów Kielce przez dwa dni kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beuaty tętni biznesową atmosferą. Ponad 70 kupców ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Izraela, Kataru – na Bliskim Wschodzie, Malezji, Singapuru, Kirgistanu, Uzbekistanu, Kazachstanu, Indii i Chin – w Azji, Maroka, Algierii, Tunezji, Egiptu – w Afryce, z Wielkiej Brytanii, Gruzji, Czech, Grecji, Węgier, Holandii, Rumunii i Hiszpanii – w Europie toczy rozmowy z producentami kosmetyków, farmaceutyków i opakowań. Wśród zagranicznych przedsiębiorców są przedstawiciele sieci handlowych, marketów i drogerii, producentów i hurtowni. Znaczna część reprezentuje duże firmy, będące wśród liderów sprzedaży kosmetyków w swoich krajach

 

- Brałem udział w zeszłorocznych kontraktacjach, dzięki nim wkrótce wprowadzę nowy produkt na rynek izraelski. Jestem tu więc ponownie i szukam kolejnych. Odwiedzam wiele stoisk, choć może zdarzyć się tak, że w całej gamie produktów danej firmy, znajdę jeden, który jest innowacyjnym produktem, w którym widzę duży potencjał. W ten sposób zaczynam współpracę z producentami - mówi Asher Cohen, importer profesjonalnych linii kosmetyków z Izraela, reprezentant firmy Proshop. Jak przyznaje, przyjechał po ekologiczne, wegańskie produkty, z naturalnych składników. Interesują go także marki własne.  

 

A takiej oferty w czasie Slavic B2Beauty nie brakuje. Wystawcy proponują przeróżne gamy kosmetyków, farmaceutyków, a nawet opakowań. Jak liczni podkreślają, zaletą kontraktacji jest możliwość spotkania w krótkim czasie w jednym miejscu wielu kupców z różnych stron świata, a prowadzone negocjacje mogą zaowocować kontraktami.  Co cenne, to także zdobywanie wiedzy o tym, jak wejść na pożądany rynek. 

Zobaczcie na zdjęciach, co się dzieje na stoiskach

 

Polecane aktualności
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.
15 czerwca 2023
Gros wystawców drugiej edycji kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to były polskie firmy, ale nie brakło zagranicznej oferty. Prezentowały ją przedsiębiorstwa z Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Zobaczcie produkty na zdjęciach.
13 czerwca 2023
Naturalny, ekologiczny i skierowany do konkretnego konsumenta – te cechy produktu kosmetycznego, według ekspertów z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,  są cenione wśród azjatyckich odbiorców. Specjaliści szczegółowo omówili rynki w Chinach, Singapurze i Szanghaju w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
06 czerwca 2023
Produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami firma Podopharm zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ofertę pozna około stu zagranicznych kupców.
06 czerwca 2023
Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl zaprezentuje grupa LYOFARM podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Produkt pozna około stu zagranicznych kupców.
05 czerwca 2023
Kosmetyki naturalne, wegańskie i oryginalne przedsiębiorstwo Prosper z Bilczy koło Kielc zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Pozna je około stu zagranicznych kupców.