lyofarm.JPG

Kielecki Lyofarm z naturalnym kolaganem na Slavic B2Beauty w Targach Kielce

06 czerwca 2023
Kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl zaprezentuje grupa LYOFARM podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Produkt pozna około stu zagranicznych kupców.

Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to jedyne w kraju wydarzenie, w czasie którego zostaną przeprowadzone umówione biznesowe spotkania. Każdy z około stu zagranicznych kupców z Azji, Europy i Afryki pozna  kosmetyki, farmaceutyki oraz opakowania produkowane przez firmy z Polski, Ukrainy, Czech, Bułgarii, Włoch i Singapuru.

W gronie wystawców wydarzenia, które odbędzie 13 i 14 czerwca w Centrum Kongresowym,  jest grupa LYOFARM, która zaprezentuje kolagen naturalny w kapsułkach LyoColl. 

Produkt jest efektem wieloletnich badań. Posiada pierwotne właściwości kolagenu, które swoim działaniem zatrzymują czas, uzupełniając utracony z wiekiem w ludzkim organizmie aktywny biologicznie kolagen.

 

Kolagen to najważniejsze białko w ludzkim organizmie, występuje we wszystkich jego narządach. Ze względu na swoje właściwości oraz rolę jaką pełni w organizmie określany jest mianem „białka młodości”. Odgrywa strategiczną rolę wpływając na wiek biologiczny organizmu, jego młody wygląd, witalność, odporność, szybkość regeneracji i samopoczucie, co w efekcie przekłada się na długość i jakość ludzkiego życia. Specjaliści z firmy LYOFARM postawili sobie za cel opracowanie technologii, która gwarantuje możliwość pozyskania w 100 procentach  integralnego z ludzkim kolagenu w celu jego uzupełniania, poprzez zażywanie go w produktach LYOFARM.

 

Powstał więc Kolagen LyoColl, który jest w 100 procentach naturalnym koncentratem natywnego kolagenu. Pozyskany został w labo technologii procesu liofilizacji, w którym zachowano i utrwalono jego pierwotne właściwości oraz istotną dla procesu przyswajania przez organizm ludzki aktywność biologiczną kolagenu wraz z jego nienaruszoną strukturą potrójnej helisy złożonej z trzech łańcuchów polipeptydowych.

 

LyoColl  to natywny kolagen którego właściwości nie zostały zmienione, pozostając identycznym jaki występuje naturalnie w ludzkim organizmie. To również największe pokrewieństwo aminokwasów do ludzkiego organizmu, które niezbędne są do odbudowy w nim kolagenu. Jedna kapsułka LyoColl ® zawiera 100mg czystego liofilizowanego natywnego kolagenu i stanowi najwyższą dostępną na rynku dawkę, co czyni ją najbardziej uznaną suplementacją kolagenu wśród profesjonalistów. 

 

Więcej o wystawcach i kupcach obecnych na kontraktacjach Slavic B2Beauty na stronie  targikielce.pl/slavic-b2beauty

 

/MŚ/

Polecane aktualności
18 sierpnia 2023
Polski rynek produktów kosmetycznych i środków higieny osobistej ma wzrosnąć do 5,5 miliarda euro do końca 2027 - prognozuje portal Statista, specjalizujący się w gromadzeniu i wizualizacji danych.
13 lipca 2023
Kieleckie przedsiębiorstwa Lyofarm i Podopharm, Prosper Mira z Bilczy koło Kielc oraz Uzdrowisko Busko – Zdrój zaprezentowali swoje produkty zagranicznym kupcom podczas drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ich ofertę poznawali przedsiębiorcy z Izraela, Chin, Wielkiej Brytanii, Kenii i Algierii.
15 czerwca 2023
Gros wystawców drugiej edycji kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty to były polskie firmy, ale nie brakło zagranicznej oferty. Prezentowały ją przedsiębiorstwa z Ukrainy, Bułgarii, Czech, Włoch i Singapuru. Zobaczcie produkty na zdjęciach.
14 czerwca 2023
Kupcy z Azji, Afryki i Europy w Centrum Kongresowym Targów Kielce dokładnie poznają ofertę producentów kosmetyków, farmaceutyków i opakowań producentów z Polski i pięciu krajów. Wciągu dwóch dni zostanie przeprowadzonych ponad tysiąc konkretnych biznesowych rozmów. - Spośród wszystkich produktów na stoisku, mogę wybrać tylko jeden, ale ten jeden będzie miał wielki potencjał dla mojego rynku - mówi Asher Cohen, przedstawiciel firmy Proshop z Izraela.
13 czerwca 2023
Naturalny, ekologiczny i skierowany do konkretnego konsumenta – te cechy produktu kosmetycznego, według ekspertów z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu,  są cenione wśród azjatyckich odbiorców. Specjaliści szczegółowo omówili rynki w Chinach, Singapurze i Szanghaju w czasie drugich kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce.
13 czerwca 2023
Niemal 80 kupców z Azji i Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy oraz 46 wystawców z Polski i sześciu krajów zjechało do Targów Kielce. W Centrum Kongresowym we wtorek rozpoczęły się rozmowy, których celem jest wprowadzenie nowego produktu na zagraniczne rynki. – Życzę Państwu udanych rozmów biznesowych i wielu zawartych umów - mówiła Bożena Staniak, wiceprezes Targów Kielce w czasie otwarcia.
06 czerwca 2023
Produkty i usługi, które przyczyniają się do zmniejszenia problemów ze stopami firma Podopharm zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Ofertę pozna około stu zagranicznych kupców.
05 czerwca 2023
Kosmetyki naturalne, wegańskie i oryginalne przedsiębiorstwo Prosper z Bilczy koło Kielc zaprezentuje podczas drugich Kontraktacji dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty w Targach Kielce. Pozna je około stu zagranicznych kupców.