Bez-tytulu.png
MILWAUKEE® liderem na rynku elektronarzędzi.

Lider na rynku elektronarzędzi Wystawcą targów Dach Forum

05 stycznia 2022
Z szeroką ofertą elektronarzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej oraz innych produktów firmy MILWAUKEE® będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.

MILWAUKEE® to lider w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Swoją działalność koncentruje na m.in. branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i elektrycznej. Marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™ i M12™.

Wśród przełomowych produktów MILWAUKEE® wymienić należy m.in. : wiertarkę Hole-Shooter, przenośną elektryczną piłę do metalu, piłę szablastą Sawzall®, wiertarkę wysokoobrotową Hole-Hawg® i piłę szablastą Super Sawzall®. Przyczyniły się one do rozwoju branży narzędziowej oraz zmieniły oblicze pracy na placach budowy czy w warsztatach.

Aby w pełni zrozumieć potrzeby i wymagania stale zmieniającej się branży przemysłowej, marka prowadzi nieustanne rozmowy z użytkownikami. Dzięki czemu mają oni swój udział w projektowaniu narzędzi i komponentów, które przekładają się na jakość i bezpieczeństwo pracy.

MILWAUKEE® opiera swoją strategię na tradycji wytwarzania profesjonalnych elektronarzędzi. Najwyższa jakość materiałów i dostaw, wsparcie partnerów handlowych we wdrażaniu produktów we wszystkich segmentach przemysłu oraz inwestycja w edukację poprzez pokazy i szkolenia, świadczy o zaangażowaniu z jakim MILWAUKEE® wspiera profesjonalistów na całym świecie.

Więcej informacji na stronie pl.milwaukeetool.eu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MILWAUKEE® podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM już od 5 do 6 marca 2022 roku w Targach Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
24 maja 2022
W dobie influenserów, youtuberów i tiktokerów słowo dekarz brzmi co najmniej dziwnie, by nie powiedzieć obco. Dzisiejsza młodzież zapytana o zawód dekarza wzrusza ramionami i czeka na wyjaśnienie. Dopiero po usłyszeniu, że owy dekarz to rzemieślnik zajmujący się pokrywaniem i naprawianiem dachów, konsternacja widoczna na ich twarzach znika. Podobnie rzecz ma się z cieślami.
07 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, który odbył się w weekend 5-6 marca br. w Targach Kielce. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka, by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
06 marca 2022
Kolejne ciekawe prelekcje, wartościowe szkolenia, pokazy rzemiosła oraz rozstrzygnięcie konkursu Dach Masters - tak w wielkim skrócie można podsumować drugi dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
06 marca 2022
Uroczysta gala i wręczenie nagród odbyło się podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2022
06 marca 2022
W programie drugiego dnia zaplanowano m.in. pokaz prefabrykacji konstrukcji drewnianych i rzemiosła blacharskiego
05 marca 2022
Sukcesem zakończył się pierwszy dzień Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. Duża liczba odwiedzających, a wśród nich wielu specjalistów zajmujących się pokryciami dachowymi, pojawiła się w Targach Kielce by na żywo porozmawiać z kolegami po fachu i wziąć udział w wielu wartościowych pokazach, warsztatach i prelekcjach.
05 marca 2022
Świetnym uzupełnieniem oferty wystawców debiutującego w Targach Kielce DACH FORUM były merytoryczne prelekcje prezentowane przez branżowych specjalistów przez cały pierwszy dzień wydarzenia na scenie w hali E.
05 marca 2022
Dwa dni ciekawych prelekcji, spotkań branżowych i szkoleń. Czterdziestu pięciu wystawców w jednym miejscu. Najwięksi specjaliści branży pokryć dachowych – tak w wielkim skrócie wyglądają Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum, które właśnie wystartowały w Targach Kielce.