Bez-tytulu.png
MILWAUKEE® liderem na rynku elektronarzędzi.

Lider na rynku elektronarzędzi Wystawcą targów Dach Forum

05 stycznia 2022
Z szeroką ofertą elektronarzędzi, akcesoriów, środków ochrony indywidualnej oraz innych produktów firmy MILWAUKEE® będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.

MILWAUKEE® to lider w branży elektronarzędzi zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Swoją działalność koncentruje na m.in. branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i elektrycznej. Marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™ i M12™.

Wśród przełomowych produktów MILWAUKEE® wymienić należy m.in. : wiertarkę Hole-Shooter, przenośną elektryczną piłę do metalu, piłę szablastą Sawzall®, wiertarkę wysokoobrotową Hole-Hawg® i piłę szablastą Super Sawzall®. Przyczyniły się one do rozwoju branży narzędziowej oraz zmieniły oblicze pracy na placach budowy czy w warsztatach.

Aby w pełni zrozumieć potrzeby i wymagania stale zmieniającej się branży przemysłowej, marka prowadzi nieustanne rozmowy z użytkownikami. Dzięki czemu mają oni swój udział w projektowaniu narzędzi i komponentów, które przekładają się na jakość i bezpieczeństwo pracy.

MILWAUKEE® opiera swoją strategię na tradycji wytwarzania profesjonalnych elektronarzędzi. Najwyższa jakość materiałów i dostaw, wsparcie partnerów handlowych we wdrażaniu produktów we wszystkich segmentach przemysłu oraz inwestycja w edukację poprzez pokazy i szkolenia, świadczy o zaangażowaniu z jakim MILWAUKEE® wspiera profesjonalistów na całym świecie.

Więcej informacji na stronie pl.milwaukeetool.eu

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MILWAUKEE® podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM już od 5 do 6 marca 2022 roku w Targach Kielce.

(MCh)

Polecane aktualności
20 stycznia 2022
Ponad 20-letnie doświadczenie w branży ciesielsko-dekarskiej, tysiące zrealizowanych inwestycji i zadowolonych klientów, nowoczesny sprzęt, najwyższa jakość materiałów oraz wyszkolone ekipy montażowe to najmocniejsze strony przedsiębiorstwa.
05 stycznia 2022
Już od dzisiaj można nabyć bilety na targi poświęcone zagadnieniom związanym wyłącznie z budową dachów - jedyne tego typu wydarzenie w Polsce!
04 stycznia 2022
Kilkadziesiąt projektów budowlano-konstrukcyjnych różnego rodzaju: począwszy od budynków mieszkalnych, przez lokale usługowe, aż po obiekty przemysłowe – to tylko część dotychczasowych realizacji biura projektowego Olsen. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się już od 5 do 6 marca 2022 roku podczas targów Dach Forum.
21 grudnia 2021
Jednym z Wystawców targów Dach Forum jest B.Pro Fastening – oferująca profesjonalne techniki połączeń dla budownictwa. Oferta firmy skierowana jest m.in. dla cieśli, dekarzy, zbrojarzy i parkieciarzy.
15 grudnia 2021
Firma z 90-letnią historią jednym z Wystawców targów DachForum. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się najwyższej jakości elektronarzędzia i akcesoria wykorzystywane m.in. w ciesielstwie.
15 grudnia 2021
Do grona Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli dołączyła firma PIASTEK, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie blacharstwa budowlanego oraz dekarstwa.
15 grudnia 2021
Jednym z Wystawców Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DachForum jest firma Roto Okna Dachowe - renomowany producent okien dachowych, wyłazów, markiz i rolet na okna dachowe oraz schodów strychowych.
15 grudnia 2021
Merytoryczne spotkania ze specjalistami z branży dostarczą uczestnikom DachForum cennych wartości edukacyjnych. Umożliwią również poznanie i zrozumienie technik wykorzystywanych w procesie powstawania pokryć dachowych. Jednym z takich spotkań będą warsztaty organizowane przez Akademię Ciesielstwa.