193118818-116207777256256-4359603688254698084-n.jpg

Legalis Księgowość Kadry Biznes to nowe rozwiązanie bazujące na 30-letnim doświadczeniu Wydawnictwa C.H.Beck w merytorycznym wsparciu profesjonalistów

23 sierpnia 2023
To system dedykowany księgowym, kadrowym i innym specjalistom w firmach, którzy w codziennej pracy analizują przepisy prawa. Aktualizowana codziennie, kompleksowa baza prawa wraz z orzecznictwem to stałe elementy dowolnej konfiguracji modułowej.

Moduły tematyczne zawierają ponadto dedykowane wybranemu obszarowi treści:

 • aktualności o zmianach w przepisach, najnowszych orzeczeniach, ważnych projektach zmian,
  praktyczne wyjaśnienia – artykuły problemowe, odpowiedzi na pytania z praktyki,
  tematy specjalne – kompleksowe omówienie aktualnego tematu,
 • analizy kadrowe i księgowe– kompleksowe omówienie węzłowych problemów systemu prawa pracy i podatkowych – unikatowe spojrzenie na trudne i niejednoznacznie interpretowane kwestie,
 • wzory dokumentów – wzory pism i formularzy tematycznie powiązanych z modułem,
  poradniki – pogłębione treści na wybrany temat,
  komentarze do kodeksów, ustaw, paragrafów lub artykułów aktów prawnych,
  opinie z czasopism C.H.Beck oraz wydawnictw partnerskich,
  • wskaźniki, kalkulatory, klasyfikacje.

MODUŁY SPECJALISTYCZNE
Zaawansowane narzędzia i treści wspierające funkcjonowanie firmy w obrocie gospodarczym.

Rozwiązania dedykowane np. osobom korzystającym z informacji gospodarczej, przygotowującym dokumentację do KRS, tłumaczącym dokumentację firmową.

 • Rzeczpospolita – codzienne, najważniejsze wiadomości z „Prawa co dnia”
  Prawo podatkowe – prof. Modzelewski – treści Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy
  Translator – przydatny podczas współpracy z zagranicznymi kontrahentami
  Beck KRS – agregator informacji gospodarczej.

PORADNIA EKSPERCKA
Uzyskaj odpowiedź w indywidualnej sprawie
. Dzięki dostępowi do poradni otrzymasz indywidualną pomoc od jednego ze 140 ekspertów.

Najważniejsze korzyści poradni eksperckiej:
• możliwość codziennego kontaktu z ekspertem,
rozwiązanie indywidualnego problemu,
• profesjonalna odpowiedź pisemna wraz z uzasadnieniem i podstawą prawną,
• wszystkie pytania zapisane w Twoim archiwum.

Odbierz dostęp testowy lub kup online na biz.legalis.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
02 października 2023
Działająca od 1984 roku firma Negometal dostarcza szereg usług podatkowych związanych ze zwrotem VAT z faktur i paragonów (VAT-REF) w 27 krajach Unii Europejskiej oraz odzyskiwaniem akcyzy od paliwa w 8 krajach z możliwością wypłaty w ciągu 10 dni. Swoją ofertę zaprezentują podczas IV Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
29 września 2023
Wielofunkcyjny system dla firm odpowiada na potrzeby przedsiębiorców, automatyzuje pracę integrując się z programami księgowymi, przyspiesza zarządzanie dokumentacją, obieg dokumentów oraz procesy związane z zarządzaniem pracą w biurze. Wspiera komunikację z kontrahentami i przepływ informacji pomiędzy pracownikami. SaldeoSMART to rozwiązanie dostępne przez przeglądarkę internetową oraz wygodną aplikację mobilną.
20 września 2023
Działające od 2015 roku Stowarzyszenie powstało, jako oddolna, ogólnopolska inicjatywa, będąca odpowiedzią na częste problemy polskich przedsiębiorców. Należą do nich niejasności związane z interpretacją przepisów podatkowych i nieustanne zmiany w prawie. Ten problem dotyczy szczególnie księgowych, którzy w swoim życiu zawodowym muszą codziennie podejmować decyzje, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie tysięcy polskich firm.
18 września 2023
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
14 września 2023
SKWP to najstarsza i największa polska organizacja skupiająca przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku Stowarzyszenie dokłada starań, by jego członkowie odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami i postępowali zgodnie ze standardami etyki.
11 września 2023
PodatkiPodatki.pl to intuicyjny i bardzo funkcjonalny system przeznaczony dla Biur Rachunkowych oraz klientów Biur. Informuję przy pomocy SMS oraz e-mail o rozliczonych podatkach, pilnuje terminów rozliczeń i pokazuje pełny obraz rozliczeń klientów w podziale na miesiące i lata.
07 września 2023
Centrum Technologii Informatycznej to firma, która od 2003 roku dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla biur rachunkowych i księgowości. Jako autoryzowany i doświadczony Partner firmy Comarch, oferuje kompleksowe wdrożenia systemów Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL, które zapewniają efektywne zarządzanie finansami, kadrami, magazynem i sprzedażą. Z pełną ofertą można będzie zapoznać się już 26-27 października w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
31 sierpnia 2023
Celem firmy jest dostarczanie przedsiębiorcom wsparcia i wartości dodanej do prowadzonego biznesu i jego rozwoju z zachowaniem najwyższych standardów jakości oraz z wykorzystaniem najnowszych technologii usprawniających naszą pracę, naszych współpracowników oraz klientów. KM Advisory jest firmą consultingową, której trzon stanowią doświadczeni eksperci z zakresu audytu, finansów i rachunkowości.