193118818-116207777256256-4359603688254698084-n.jpg

Legalis Księgowość Kadry Biznes to nowe rozwiązanie bazujące na 30-letnim doświadczeniu Wydawnictwa C.H.Beck w merytorycznym wsparciu profesjonalistów

23 sierpnia 2023
To system dedykowany księgowym, kadrowym i innym specjalistom w firmach, którzy w codziennej pracy analizują przepisy prawa. Aktualizowana codziennie, kompleksowa baza prawa wraz z orzecznictwem to stałe elementy dowolnej konfiguracji modułowej.

Moduły tematyczne zawierają ponadto dedykowane wybranemu obszarowi treści:

 • aktualności o zmianach w przepisach, najnowszych orzeczeniach, ważnych projektach zmian,
  praktyczne wyjaśnienia – artykuły problemowe, odpowiedzi na pytania z praktyki,
  tematy specjalne – kompleksowe omówienie aktualnego tematu,
 • analizy kadrowe i księgowe– kompleksowe omówienie węzłowych problemów systemu prawa pracy i podatkowych – unikatowe spojrzenie na trudne i niejednoznacznie interpretowane kwestie,
 • wzory dokumentów – wzory pism i formularzy tematycznie powiązanych z modułem,
  poradniki – pogłębione treści na wybrany temat,
  komentarze do kodeksów, ustaw, paragrafów lub artykułów aktów prawnych,
  opinie z czasopism C.H.Beck oraz wydawnictw partnerskich,
  • wskaźniki, kalkulatory, klasyfikacje.

MODUŁY SPECJALISTYCZNE
Zaawansowane narzędzia i treści wspierające funkcjonowanie firmy w obrocie gospodarczym.

Rozwiązania dedykowane np. osobom korzystającym z informacji gospodarczej, przygotowującym dokumentację do KRS, tłumaczącym dokumentację firmową.

 • Rzeczpospolita – codzienne, najważniejsze wiadomości z „Prawa co dnia”
  Prawo podatkowe – prof. Modzelewski – treści Instytutu Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy
  Translator – przydatny podczas współpracy z zagranicznymi kontrahentami
  Beck KRS – agregator informacji gospodarczej.

PORADNIA EKSPERCKA
Uzyskaj odpowiedź w indywidualnej sprawie
. Dzięki dostępowi do poradni otrzymasz indywidualną pomoc od jednego ze 140 ekspertów.

Najważniejsze korzyści poradni eksperckiej:
• możliwość codziennego kontaktu z ekspertem,
rozwiązanie indywidualnego problemu,
• profesjonalna odpowiedź pisemna wraz z uzasadnieniem i podstawą prawną,
• wszystkie pytania zapisane w Twoim archiwum.

Odbierz dostęp testowy lub kup online na biz.legalis.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
27 października 2023
Program drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biura Rachunkowego obfituje w spotkania poświęcone zarówno zagadnieniom księgowo-rachunkowym, jak również tematom związanym z rozwojem pracowników. Nie brakuje konkretnych przykładów wprowadzania krajowego systemu e-faktur.
27 października 2023
W Targach Kielce, od kilku lat spotyka się branża rachunkowo-księgowa, by rozmawiać o przyszłości, poznawać nowoczesne rozwiązania systemowe i narzędzia rozwijające firmy. Obok prelekcji i wykładów, ważną rolę podczas Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych odgrywały warsztaty.
26 października 2023
O automatyzacji procesów w biurze rachunkowym, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w księgowości, przyszłości kadr i płac, przełomowych zmianach podatkowo-prawnych, Krajowym Systemie e-Faktur oraz ubezpieczeniach i szkoleniach kadry pracowniczej dyskutowano podczas warsztatów tematycznych pierwszego dnia Kongresu MKBR.
26 października 2023
– Może brzmieć jak science fiction, ale to już się dzieje – podsumował panele dyskusyjne Adam Niewiedzioł ekspert z SaldeoSMART. Ośmiu cenionych specjalistów z branży dyskutowało o sposobach radzenia z kryzysem w firmie oraz o wdrażaniu nowoczesnych technologii podczas Kongresu Biur Rachunkowych.
26 października 2023
Tak stwierdzili prelegenci panelu rozpoczynającego IV Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych w Targach Kielce. – Strzeże przedsiębiorców przez popełnieniem błędów – zaznaczył dr hab. Stanisław Hońko, prof. Uniwersytetu Szczecińskiego, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
26 października 2023
Czy „kreatywna księgowość” jest dozwolona? Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w pracy księgowego? Jak być na bieżąco z ciągłymi zmianami przepisów prawa? Te i wiele innych tematów z zakresu rachunkowości i księgowości przez dwa dni poruszą eksperci podczas tegorocznej edycji MKBR.
24 października 2023
Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu MKBR będzie uroczysty bankiet w Hotelu Binkowski. Oprócz kuluarowych rozmów, wymiany zdań i podsumowania tego, co działo się w Centrum Kongresowym Targów Kielce zadbaliśmy również o artystyczne aspekty spotkania branży rachunkowo-księgowej.
17 października 2023
W gronie Partnerów Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych ponownie znalazła się Soneta, producent enova365, jednego z najczęściej wybieranych programów dla biur rachunkowych.