Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
36246435cffb76b6c94e.jpg

Konserwator zabytków na SACROEXPO

06 czerwca 2019
Na XX Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów pojawiła się Izabela Kłeczek, która na co dzień zajmuje się kompleksową konserwacją i restauracją dzieł sztuki.

Wraz z zespołem konserwatorów dzieł sztuki, techników oraz specjalistów z branży budowlanej wykonuje prace obejmujące zakresem malowidła sztalugowe i ścienne, ołtarze, rzeźby, detal architektoniczny oraz szeroko rozumianą architekturę. Zespół przygotowuje również projekty architektoniczne wnętrz oraz elewacji przy współpracy architektów.

- Zawsze marzyłam o konserwacji zabytków i kształciłam się w tym kierunku. Na co dzień pracuję w Polsce i we Włoszech – mówi Izabela Kłeczek.

Pracowała między innymi w Kościele pw. Św. Józefa z założenia klasztornego Karmelitów Bosych w Wadowicach i Kościele pw. Św. Izydora w Jaroszowicach. W Targach Kielce jest po raz pierwszy.

- Jestem bardzo zaskoczona ilością klientów, którzy odwiedzają stoisko. Widać dzięki temu jak wielkie są zapotrzebowania na prace konserwatorskie – dodaje Izabela Kłeczek.

Na miejscu można zapoznać się z pełną ofertą oraz uzyskać radę eksperta z 10-letnim stażem. Jutro będzie ku temu ostatnia okazja, gdyż kończy się XX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

(JN)    

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy