Prefa.png

Kompletne systemy dachowe i elewacje wentylowane z aluminium

08 września 2022
PREFA od 75 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów dachowych i elewacyjnych z aluminium. Austriacka firma od lat cieszy się najwyższym uznaniem w całej Europie.

SOLIDNY MATERIAŁ STWORZONY SPECJALNIE DLA WYMAGAJĄCYCH KLIENTÓW

Systemy dachowe i elewacyjne PREFA wykonane z najwyższej jakości stopu aluminium, umożliwiają realizację najbardziej nowatorskich projektów. Wszechstronność i łatwość formowania, powierzchnia o wyglądzie gładkim lub stucco (młotkowana) oraz bogata paleta kolorów, zapewniają nieskończone możliwości projektowe.

TRWAŁA POWŁOKA I DOSKONAŁE WYKONANIE

Dzięki zaawansowanej technologii nanoszenia powłoki (metoda coil-coating), nasze produkty są wyjątkowo trwałe i nie wymagają praktycznie żadnych zabiegów konserwacyjnych. Materiał jest odporny na działanie obciążeń i czynników atmosferycznych, między innymi na promieniowanie UV co gwarantuje intensywność koloru przez wiele lat.

40 lat gwarancji na kolor i materiał

Systemy dachowe i elewacyjne PREFA są optymalnie zabezpieczone przed skutkami tj.: pęknięcia, korozja (rdza), odpryski, pęcherze przyczyną, których może być niekorzystne oddziaływanie środowiska zewnętrznego.

 

SYSTEMY PREFA TO PONAD 5 TYS. PRODUKTÓW W CAŁEJ GAMIE KOLORÓW I KSZTAŁTÓW

SYSTEMY DACHOWE

Lukarny, włazy i łuki – dach wykonany z aluminium dopasuje się niemalże do każdej formy dachu, niezależnie od tego, czy jest to nowy obiekt czy renowacja. Szeroka paleta dachówek i paneli dachowych zapewnia doskonałe pokrycie pod względem technicznym i estetycznym.

SYSTEMY ELEWACYJNE

Aluminiowe elewacje nie rdzewieją, są trwałe i bezproblemowe w czyszczeniu. Szeroki wachlarz systemów oferowanych przez PREFA daje wiele możliwości pod względem wzornictwa i gwarantuje odpowiednie rozwiązanie dla każdej inwestycji.

ODWODNIENIE DACHU

Sprawdzone od dziesięcioleci systemy odwodnienia dachu gwarantują rozwiązanie na najwyższym poziomie technicznym. Produkty dostępne są w wielu kolorach i idealnie współgrają z materiałami dachowymi czy elewacyjnymi.

Więcej informacji na stronie: www.prefa.com

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!