101.png

KIDS’ TIME Z MOCNYM WSPARCIEM

10 grudnia 2019

Partnerem targów została Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS) została Partnerem Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME 2020, które odbędą się w Targach Kielce w dniach 19 – 21 lutego 2020 r.

Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS) jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego powołaną do życia w 1994 roku, której Członkami są producenci, importerzy, dystrybutorzy i dealerzy artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych, czyli firmy zaopatrzeniowo-usługowe dla biznesu, szkolnictwa i nauki, sektora ochrony zdrowia i instytucji rządowych.W odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska oraz w obliczu zachodzących zmian i trendów rynkowych, po 22 latach działania, Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS) zmienia swoją formułę. Członkowie IPBBS, podjęli przełomową decyzję o przekształceniu dotychczasowego Stowarzyszenia w Izbę Gospodarczą (IBS).

Izba Gospodarcza będzie koncentrować się na rozwoju działalności firm członkowskich w zakresie:

promocji najlepszych praktyk
uzyskania korzyści ze wspólnych przedsięwzięć z wykorzystaniem efektu skali
wspólnego działania w zakresie rozwoju sprzedaży (projekt eKatalogi)
podnoszenia jakości produktów i usług (projekt certyfikacja RQ i RQS)
wsparcia produkcji krajowej i jej eksportu
uzyskania finansowania projektów na preferencyjnych warunkach
uzyskania dotacji (dodatkowe 15 punktów w ocenie projektów w Regionalnych Programach Operacyjnych (RPO 1.4 2014-2020)
Członkowie Stowarzyszenia mogą liczyć na preferencyjne warunki zakupu powierzchni wystawienniczej w nadchodzących targach KIDS' TIME. Informację o przynależności do Izby należy zaznaczyć w zgłoszeniu na targi.

(MB)

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy