Staniek-partners.png

Kancelaria Staniek & Partners na MKBR

14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.

Kancelaria wspiera kreatywność, ceni innowacyjność i szanuje ciężką pracę. Jej pracownicy wiedzą, że bez tego nie da się zbudować silnego i dobrze prosperującego biznesu. Właśnie dlatego działa tak, by jej Klienci mogli realizować swoje założenia. Dba o to, aby żadne regulacje prawne nie stanęły temu na przeszkodzie. Pracujący w niej ludzie tworzą zgrany zespół fachowców, który dzięki swojej różnorodności jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawno-podatkową każdego przedsiębiorstwa.

Współpracując z uznanymi przedstawicielami świata nauki, równolegle czerpiąc z bogatego doświadczenia biznesowego członków zespołu, tworzy optymalną kompozycję wiedzy praktycznej i teoretycznej. Stawia na doświadczenie współpracowników i nie boi się przy tym wykorzystywać potencjału i pomysłów młodych prawników. Miarą jej powodzenia jest sukces Klientów, dlatego chce nie tylko pełnić rolę doradczą, ale przede wszystkim być  partnerami w biznesowym sukcesie. Nie boi się podejmować nowych i skomplikowanych projektów, zapewniając kreatywne podejście do rozwiązywania problemów stojących przed Klientem i proponując konkretne rozwiązania. Nieustannie stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Akademia Podatków i Prawa

Z inicjatywy kancelarii Staniek&Partners powstała Akademia Podatków i Prawa, która ma na celu szerzenie wiedzy prawno-podatkowej.

W biznesie rozpoznanie i identyfikowanie potencjalnych problemów oraz wyzwań natury prawnej jest ważną umiejętnością. Dysponując bogatym zapleczem fachowców z dziedziny podatków, rachunkowości, prawa pracy, czy cen transferowych, firma jest doskonale przygotowana, by dzielić się z Klientami swoją wiedzą.

Zespół, dzięki doświadczeniu zdobytemu w praktyce biznesowej, dobrze zna potrzeby rynku. Dlatego dąży do tego, by ofertą szkoleniową nie tylko doskonalić Państwa kompetencje, ale także, by przekazać umiejętność przewidywania i zapobiegania ryzykom prawno-podatkowym. Czyni to w drodze dzielenia się wiedzą teoretyczną i przede wszystkim poprzez wykładanie treści merytorycznych oraz praktycznych, przedstawianych przez pryzmat prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej informacji o zakresie działalności dostępnych na stronie: https://staniekandpartners.pl/

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.