Staniek-partners.png

Kancelaria Staniek & Partners na MKBR

14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.

Kancelaria wspiera kreatywność, ceni innowacyjność i szanuje ciężką pracę. Jej pracownicy wiedzą, że bez tego nie da się zbudować silnego i dobrze prosperującego biznesu. Właśnie dlatego działa tak, by jej Klienci mogli realizować swoje założenia. Dba o to, aby żadne regulacje prawne nie stanęły temu na przeszkodzie. Pracujący w niej ludzie tworzą zgrany zespół fachowców, który dzięki swojej różnorodności jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę prawno-podatkową każdego przedsiębiorstwa.

Współpracując z uznanymi przedstawicielami świata nauki, równolegle czerpiąc z bogatego doświadczenia biznesowego członków zespołu, tworzy optymalną kompozycję wiedzy praktycznej i teoretycznej. Stawia na doświadczenie współpracowników i nie boi się przy tym wykorzystywać potencjału i pomysłów młodych prawników. Miarą jej powodzenia jest sukces Klientów, dlatego chce nie tylko pełnić rolę doradczą, ale przede wszystkim być  partnerami w biznesowym sukcesie. Nie boi się podejmować nowych i skomplikowanych projektów, zapewniając kreatywne podejście do rozwiązywania problemów stojących przed Klientem i proponując konkretne rozwiązania. Nieustannie stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Akademia Podatków i Prawa

Z inicjatywy kancelarii Staniek&Partners powstała Akademia Podatków i Prawa, która ma na celu szerzenie wiedzy prawno-podatkowej.

W biznesie rozpoznanie i identyfikowanie potencjalnych problemów oraz wyzwań natury prawnej jest ważną umiejętnością. Dysponując bogatym zapleczem fachowców z dziedziny podatków, rachunkowości, prawa pracy, czy cen transferowych, firma jest doskonale przygotowana, by dzielić się z Klientami swoją wiedzą.

Zespół, dzięki doświadczeniu zdobytemu w praktyce biznesowej, dobrze zna potrzeby rynku. Dlatego dąży do tego, by ofertą szkoleniową nie tylko doskonalić Państwa kompetencje, ale także, by przekazać umiejętność przewidywania i zapobiegania ryzykom prawno-podatkowym. Czyni to w drodze dzielenia się wiedzą teoretyczną i przede wszystkim poprzez wykładanie treści merytorycznych oraz praktycznych, przedstawianych przez pryzmat prowadzenia działalności gospodarczej.

Więcej informacji o zakresie działalności dostępnych na stronie: https://staniekandpartners.pl/

(ŁK)

Polecane aktualności
02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.
25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.
09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.