logo-Prema.jpg
PREMA Wystawcą targów Sacroexpo.

Kadzidła kościelne, żywice i łatwopalne węgle trybularzowe od firmy PREMA

29 kwietnia 2022
Rodzinna firma PREMA istnieje na rynku od 1994 roku. Prawie 30 lat temu, jako pierwsi sprowadzili do Polski zapachowe kadzidła żywiczne oraz węgielki rozpalające się od jednej zapałki. W tym roku oferta firmy zaprezentowana zostanie podczas Wystawy Sacroexpo.

PREMA – to lider wśród firm zajmujących się kadzidłami kościelnymi, żywicami i łatwopalnymi węglami trybularzowymi. To bezpośredni importer i wyłączny przedstawiciel kilku światowych firm z tej branży, w tym renomowanej holenderskiej firmy THREE KINGS, oferującej kadzidła i węgle trybularzowe. Oprócz węgli, żywic zapachowych i naturalnych, specjalnością firmy jest także kadzidło ziołowe i proszkowe. PREMA jest także producentem zestawów kadzideł do użytku domowego, w tym zestawów na św. Trzech Króli. Jako jedyna w Polsce oferuje własnej produkcji ceramiczne kadzielniczki.

PREMA obsługuje parafie na terenie całej Polski. Produkty marki można znaleźć również w Księgarniach Diecezjalnych i sklepach z dewocjonaliami, a także w wielu krajach Europy.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy PREMA już od 6 do 8 czerwca 2022 roku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów Sacroexpo.

(MCh)

Polecane aktualności
20 czerwca 2022
W Bolonii we Włoszech trwa Międzynarodowa Wystawa Produktów i Usług dla Świata Religii DEVOTIO. Podczas trzydniowego wydarzenia reprezentacja Targów Kielce promuje wystawę SACROEXPO. Współpraca pomiędzy włoskimi targami a kieleckim ośrodkiem wystawienniczym trwa od 2016 roku.
08 czerwca 2022
Wielu duchownych i pracowników wzięło udział w Konsulcie Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce podczas targów Sacroexpo w Kielcach. Mowa była między innymi o karach za  niewłaściwe zarządzanie majątkiem kościelnym, sposobach na ustrzeżenie się przed oszustem, czy zastosowaniu zielonej energii.
07 czerwca 2022
Drugiego i trzeciego dnia targów Sacroexpo, odbyło się losowanie zwycięzców w loterii konkursowej w kategorii księża i zakonnicy oraz siostry zakonne.
07 czerwca 2022
Przedmioty sprzed tysiącleci, jak gwoździe, kości, grot, czy naczynia mogą wszyscy chętni zobaczyć na wystawie Ars Eucharistica, czyli  sztuka w służbie Eucharystii. To wystawa organizowana podczas trwających targów Sacroexpo przez Muzeum Diecezjalne w Kielcach oraz Galerię Prima Porta Antiquities. Każdy po rejestracji może je bezpłatnie podziwiać jeszcze we wtorek do godziny 17 i w środę od 9 do 16.
07 czerwca 2022
Równolegle podczas targów branży sakralnej w Targach Kielce odbyły się cztery spotkania tematyczne z udziałem zaproszonych gości: florystki, konserwatora zabytków, przedstawicieli policji, straży pożarnej i biura ubezpieczeniowego.
07 czerwca 2022
Na Wystawie Sacroexpo można nabyć wyjątkowe obrazy o tematyce sakralnej, a pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom z Afryki.
06 czerwca 2022
W tegorocznej Wystawie Sacroexpo bierze udział 170 Wystawców z 7 krajów. Zaprezentowali oni szeroką ofertę, dzięki której każdy Zwiedzający targi znajdzie coś dla siebie.
06 czerwca 2022
Uroczystość otwarcia 23. Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO dostarczyła wielu emocji, nie tylko nagrodzonym, ale i zgromadzonej publiczności.