John-Deere-6130M-2.jpg

John Deere z nowymi modelami na targach Agrotech Kielce

02 marca 2023
Amerykański producent maszyn rolniczych John Deere pojawi się na targach Agrotech w Kielcach z nowymi ciągnikami. Wśród nich nowa odsłona popularnej serii 6M.

John Deere po raz kolejny wystawi się na targach Agrotech w Kielcach. Firma przedstawi swoje maszyn dzięki polskiemu dystrybutorowi, firmie Wanicki Agro.

John-Deere-6130M-1.jpg [19.30 MB]

John Deere 6130M na targach w Kielcach

Wśród nowości będzie ciągnik John Deere 6130M - średniej wielkości ciągnik z popularnej serii 6M. 6130M to przede wszystkim osiągi, komfort pracy oraz niezawodność i trwałość. Duże opony pomagają przenieść moc do podłoża, a zintegrowany układ AutoTrac™ wspomaga kierowanie ciągnikiem. Intuicyjna dźwignia sterowania umożliwia ręczny i automatyczny wybór biegów. John Deere 6130M jest również dostosowany do pracy z ładowaczami czołowymi z serii R.

Opryskiwacz-JD-M732.jpg [17.96 MB]

Opryskiwacz John Deere M732 nowością w Kielcach

Opryskiwacz John Deere M732 to rozwiązanie dla wszelkich upraw o różnych poziomach intensywności. Szeroka gama dostępnych opcji pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej konfiguracji tego zaczepianego opryskiwacza. Indywidualne sterowanie dyszami, bezkontaktowe kierowanie zaczepem oraz ciśnieniowy układ recyrkulacji zapewniają wysoką wydajność i precyzję podczas pracy.

John Deere Corporation jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych, leśnych oraz budowlanych. Firma została założona w 1837 roku przez Johna Deere'a i początkowo produkowała plugi rolnicze. Obecnie John Deere oferuje szeroki asortyment produktów, w tym ciągniki, kombajny, maszyny sadownicze, traktory ogrodnicze, ładowarki teleskopowe, maszyny leśne i wiele innych. Firma jest obecna na całym świecie i cieszy się uznaniem wśród rolników i właścicieli firm budowlanych. John Deere jest również znany ze swojego zaangażowania w rozwój technologii, w tym w zakresie autonomii i sztucznej inteligencji.

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

 

/MK/

Polecane aktualności
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.
18 marca 2023
O internetowej działalności, zmianach wizerunku rolnika oraz najnowszej technologii, która… wcale nie wyparła polskich maszyn mówili popularni w kraju influencerzy podczas wystawy Agrotech w Targach Kielce. Na spotkanie przyszło wiele osób, liczni robili sobie pamiątkowe zdjęcia.  
18 marca 2023
W pierwszym dniu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH odbyła się ważna konferencja.
18 marca 2023
Drugiego dnia targów Agrotech 2023 w Targach Kielce firma Claas zaprezentowała serię rozwiązań bezpośrednio i pośrednio wpływających na oszczędność w pracy rolnika. Firma zaprezentowała też swoje najnowsze maszyny.
18 marca 2023
Rzesze rolników od sobotniego poranka odwiedzają Targi Kielce, by zwiedzić 28. edycję  targów techniki rolniczej Agrotech oraz 22. targów gospodarki leśnej Las-Expo. Ofertę prezentuje 450 firm z 15 krajów.