John-Deere-6130M-2.jpg

John Deere z nowymi modelami na targach Agrotech Kielce

02 marca 2023
Amerykański producent maszyn rolniczych John Deere pojawi się na targach Agrotech w Kielcach z nowymi ciągnikami. Wśród nich nowa odsłona popularnej serii 6M.

John Deere po raz kolejny wystawi się na targach Agrotech w Kielcach. Firma przedstawi swoje maszyn dzięki polskiemu dystrybutorowi, firmie Wanicki Agro.

John-Deere-6130M-1.jpg [19.30 MB]

John Deere 6130M na targach w Kielcach

Wśród nowości będzie ciągnik John Deere 6130M - średniej wielkości ciągnik z popularnej serii 6M. 6130M to przede wszystkim osiągi, komfort pracy oraz niezawodność i trwałość. Duże opony pomagają przenieść moc do podłoża, a zintegrowany układ AutoTrac™ wspomaga kierowanie ciągnikiem. Intuicyjna dźwignia sterowania umożliwia ręczny i automatyczny wybór biegów. John Deere 6130M jest również dostosowany do pracy z ładowaczami czołowymi z serii R.

Opryskiwacz-JD-M732.jpg [17.96 MB]

Opryskiwacz John Deere M732 nowością w Kielcach

Opryskiwacz John Deere M732 to rozwiązanie dla wszelkich upraw o różnych poziomach intensywności. Szeroka gama dostępnych opcji pozwala na łatwe dobranie odpowiedniej konfiguracji tego zaczepianego opryskiwacza. Indywidualne sterowanie dyszami, bezkontaktowe kierowanie zaczepem oraz ciśnieniowy układ recyrkulacji zapewniają wysoką wydajność i precyzję podczas pracy.

John Deere Corporation jest amerykańskim producentem maszyn rolniczych, leśnych oraz budowlanych. Firma została założona w 1837 roku przez Johna Deere'a i początkowo produkowała plugi rolnicze. Obecnie John Deere oferuje szeroki asortyment produktów, w tym ciągniki, kombajny, maszyny sadownicze, traktory ogrodnicze, ładowarki teleskopowe, maszyny leśne i wiele innych. Firma jest obecna na całym świecie i cieszy się uznaniem wśród rolników i właścicieli firm budowlanych. John Deere jest również znany ze swojego zaangażowania w rozwój technologii, w tym w zakresie autonomii i sztucznej inteligencji.

Te i wiele innych nowości będzie można zobaczyć podczas Targów Agrotech w dniach od 17 do 19 marca 2023 w Targach Kielce.

 

/MK/

Polecane aktualności
21 czerwca 2023
Za 30-letnie doświadczenie w produkcji szerokiego asortymentu maszyn rolniczych została doceniona firma Jar-met z Węgrowa na Mazowszu w czasie targów techniki rolniczej Agrotech. Otrzymała Puchar Ministra Rolnictwa.
09 maja 2023
W piątek, 8 marca 2024 roku rozpocznie się XXIX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XXIII Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO. Wystawy potrwają do popołudnia w niedzielę, 10 marca.
05 kwietnia 2023
Targi Agrotech zostały Partnerem Premium pierwszej w Polsce konferencji marketingowej dla branży rolniczej - Agrocon. Ekipa Agrotechu pojawi się również na wydarzeniu i zaprezentuje prelekcję pod tytułem: Targi – marketing przyszłości. Spotkajmy się przy kawie
03 kwietnia 2023
Siedem przedsiębiorstw z Ukrainy prezentowało ofertę podczas 28. edycji targów techniki rolniczej Agrotech w Kielcach, kolejne przyjechały na rekonesans. – Tu można się pokazać i znaleźć klienta, co przyniesie firmie wyniki, sprzedaż, rozpoznawalność – mówił przedstawiciel Maans.
27 marca 2023
Targi techniki rolniczej, zorganizowane w dnia od 17 do 19 marca w Targach Kielce, zostały ocenione najwyżej w Polsce w plebiscycie „Gazety Targowej”. Redakcja wydawnictwa pod uwagę wzięła profesjonalną organizację wydarzenia, doskonałą obsługę wystawców i zwiedzających oraz bardzo dobrą współpracę z przedstawicielami mediów.
19 marca 2023
- Jeśli rolnik wypełniając wniosek  o dopłaty nie zaznaczy ekoschematów, może okazać się, że otrzyma połowę zeszłorocznej kwoty. Warto wiedzieć, jak z nich korzystać – mówili Karolina Szałas i Grzegorz Przysucha z firmy ProInvest Doradztwo Inwestycyjne podczas warsztatów w Targach Kielce.  
19 marca 2023
- Mam i sam korzystam z odpowiedniego ubioru do różnego rodzaju prac. Rodzice nas uczyli od najmłodszych lat, na co zwracać uwagę, by wykonywać roboty bezpiecznie – mówił Tomasz Klimkowski, popularny świętokrzyski rolnik. Tiktoker wspierał Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w promowaniu zasad bezpiecznej pracy podczas targów Agrotech.
19 marca 2023
Niedziela to ostatni dzień trwających od piątku targów techniki rolniczej Agrotech i targów gospodarki leśnej Las-Expo. Na zwiedzających czeka 450 wystawców 15 krajów i mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja bezpiecznego ubioru dla rolnika z udziałem Tomasza Klimkowskiego.