Porozumienie-o-wspolpracy.png
Do konkursu można zgłaszać się do 29 stycznia.

Jeszcze tylko do 29 stycznia można zgłosić się do konkursu „Dobre praktyki w dobrych rękach”! Rozstrzygnięcie na Enex

26 stycznia 2024
Konkurs „Dobre praktyki w dobrych rękach” skierowany jest dla wszystkich instalatorów, osób montujących pompy ciepła, rekuperatory, instalacje fotowoltaiczne czy kolektory słoneczne, a także dla tych, którzy swoim doświadczeniem chcą podzielić się z innymi.Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się 7 i 8 lutego podczas targów Enex.

Zgłoszenie do konkursu jest bardzo proste!

Do 29 stycznia 2024 roku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy klikając w przycisk na dole "Zgłoś się do konkursu" oraz wysłać zgłoszenie na adres mailowy: redakcja@globenergia.pl , w tytule maila pisząc „Dobre Praktyki w Dobrych Rękach – edycja 2024”.

W mailu należy zawrzeć opis przedsięwzięcia wraz z najważniejszymi informacjami takimi jak: krótki opis systemu i urządzeń, lokalizacja, orientacyjna data zamknięcia przedsięwzięcia. Do maila należy dołączyć kilka zdjęć zgodnych z opisem. Jest to warunek konieczny zakwalifikowania referencji do konkursu!

Gala wręczenia wyróżnień odbędzie się:

  • 7 lutego 2024 dla branży HVAC podczas Forum Pomp Ciepła
  • 8 lutego 2024 dla branży PV podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

WIĘCEJ INFORMACJI

Lokalizacja: Targi ENEX w Kielcach, strefa MIASTOZE redakcji GLOBENERGIA, sala konferencyjna D.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna REJESTRACJA

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.