Intermarche-O-la-la.jpg
Od zeszłego roku Intermarché wdraża nową strategię marketingową grupującą produkty pod marką parasolową O la la !

Intermarché wśród kupców podczas Targów Marek Własnych w Kielcach. Celem jest rozwój portfolio produktowego

28 sierpnia 2023
Franczyzowa sieć supermarketów spożywczych Intermarché, działającą w ramach Grupy Muszkieterów – największego europejskiego zrzeszenia niezależnych przedsiębiorców, dołączyła do grona kupców Targów Marek Własnych. 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce specjaliści z przedsiębiorstwa będą szukali nowych produktów.

Future Private Labels Expo to jedyne w Polsce wydarzenie poświęcone w 100 procentach markom własnym. 15 i 16 listopada w Targach Kielce producenci i dystrybutorzy spotkają się z przedstawicielami sieci handlowych z Polski oraz z zagranicy. Wśród kupców, którzy przyjadą nawiązywać relacje biznesowe, jest popularna i ceniona sieć supermarketów spożywczych.

 

Intermarché opiera swoją strategię na stałym rozwoju marek własnych. Aktualnie klienci firmy mogą znaleźć na półkach ponad 1400 produktów marek własnych, z czego niemal 80% jest produkowana w Polsce, przez lokalnych przedsiębiorców.


Jak przekazują specjaliści z przedsiębiorstwa, wybór produktów sieci jest więc bardzo szeroki. Dostępne są one niemal we wszystkich kategoriach rynkowych, od produktów świeżych, przez FMCG, po tekstylia i non-food. Od zeszłego roku Intermarché wdraża nową strategię marketingową grupującą produkty pod marką parasolową O la la ! w kategoriach FMCG oraz w spójnym systemie brandingowym w kategoriach świeżych.


Wspólnym elementem wszystkich marek Intermarché jest gwarancja ich stałej, wysokiej jakości kontrolowanej na każdym etapie od produkcji po sklepową półkę, we współpracy z akredytowanymi laboratoriami.


- Chcemy, aby produkty naszych marek wyróżniały się znakomitą jakością. Dlatego o wyborze producenta decyduje przede wszystkim produkt. W pierwszej kolejności liczy się doświadczenie w danej kategorii, jakość, bezpieczeństwo hodowli, uprawy, produkcji, ale także logistyka pozwalająca szybko i sprawnie dostarczyć produkty, bez straty na jakości, do naszych magazynów – przekazują eksperci Intermarché.

Plany rozwojowe sieci są bardzo szerokie, dlatego firma jest otwarta na współpracę zarówno z małymi, średnimi, jak i dużymi producentami. Wśród dostawców Intermarché są rolnicy indywidualni, spółdzielnie, manufaktury i niewielkie zakłady produkcyjne.

- Mamy przykłady producentów, z którymi pracujemy od początku naszej działalności, a także z takimi, którzy wraz z naszym rozwojem, zwiększali swoje moce produkcyjne – informują specjaliści sieci. Podkreślają: - W związku z planowanym intensywnym rozwojem portfolio produktowego planujemy nasz udział w Future Private Labels Expo w Targach Kielce. Zamierzamy spotkać się z producentami, rozmawiać o ofercie, potencjale sprzedaży, poznać ich możliwości produkcyjne i plany rozwoju.

 

W gronie kupców są także przedsiębiorcy z Polski, Niemiec, Czech, Włoch i Portugalii, a dzięki współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu, Polską Izbą Handlu oraz Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji zainteresowanie obecnością na targach stale rośnie. Aby wydobyć maksymalny potencjał biznesowy i handlowy organizatorzy wprowadzili program Hosted Buyers dla kupców z Polski i zagranicy. Kupcom oferowany jest bezpłatny nocleg, wyżywienie oraz udział w wydarzeniach towarzyszących. 

 

Więcej o Targach Marek Własnych, które odbędą się 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce na targikielce.pl/future-private-labels

Z kolei rejestracja dla Kupców trwa w Strefie Kupieckiej 

 

 

/MŚ/

 

Polecane aktualności
03 października 2023
Producenci wyrobów mięsnych i przedstawiciele handlu mogą dołączyć  do dyskusji przy Okrągłym Stole podczas Targów Marek Własnych w Kielcach.  To pierwsze i jedyne tego typu wydarzenie branży mięsnej, które otworzy drzwi do nowych możliwości i cennych relacji biznesowych. Zaplanowane zostało na 15 listopada 2023 roku.
03 października 2023
Już można zgłaszać udział do najsmaczniejszego wydarzenia roku, które udowodni, że jakość ma smak, a ten smak jest najlepszy z możliwych! Konkurs Smak Jakości® jest okazją do pokazania, że tylko smaczne, zdrowe i produkowane z prawdziwą pasją wyroby zasługują na miano produktów jakościowych. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada 2023 roku, na terenie Targów Kielce, podczas Targów Marek Własnych FUTURE PRIVATE LABELS.
28 września 2023
Konkretne dane o rynku, ocena jakości, opakowania i etykiety, wyzwania związane z produkcją i sprzedażą marek własnych z udziałem przedstawicieli producentów i sieci handlowych - te tematy podejmą eksperci w czasie Forum Marek Własnych. Wydarzenie będzie trwało 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce, jednocześnie z Targami Marek Własnych. 
20 września 2023
Targi Marek Własnych będą prezentacją bardzo różnorodnych produktów z Polski i zagranicy. Wśród wystawców będzie aż 10 firm ze Słowacji. Z kupcami i przedstawicielami sieci handlowych spotkają 15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce.
12 września 2023
15 i 16 listopada w Centrum Kongresowym Targów Kielce producenci i kupcy z Polski i Europy nawiążą biznesowe relacje. Celem tych spotkań jest wprowadzenie nowego produktu na nowe rynki. Ofertę przedsiębiorcom przedstawi Novo-Pak, polski producent opakowań z tworzyw sztucznych.
12 września 2023
Będą to konkurs „Smak Jakości”, Okrągły Stół Branży Mięsnej i Handlu Nowoczesnego oraz wspólna strefa wystawiennicza. – Całe wydarzenie, które odbędzie się 15 i 16 listopada, stanowi świetną okazję do prezentacji oferty i nawiązania relacji biznesowych – mówi Marek Bielski, właściciel agencji Gemini Group, która jest partnerem Targów Marek Własnych.  
12 września 2023
50 procent konsumentów w Europie Centralnej deklaruje kupowanie w sklepach dyskontowych i wybieranie produktów marek własnych – wynika z raportu „State of Grocery in Central Europe 2023: The battle for the new shopper” przygotowanego przez McKinsey & Company.
30 sierpnia 2023
15 i 16 listopada w Targach Kielce to czas marek własnych oraz eksportu. Podczas prelekcji i dyskusji zostaną podjęte tematy, które pomogą planować działania firm obu branż. Warto już teraz kupić bilet i wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących Targom Marek Własnych.