Zdjecie-do-newsa.jpg

Innowacyjne panele grzewcze zaprezentowane podczas targów SACROEXPO

16 września 2020
Firma CREO PANEL specjalizująca się w systemach grzewczych obiektów sakralnych zadeklarowała swoją obecność podczas XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

Polskie przedsiębiorstwo wykorzystuje innowacyjne rozwiązania zastępujące tradycyjne metody grzewcze. Nowatorskie działania pozwalają uzyskać wydajne rozmieszczenie energii w tych miejscach kościoła, w których jest ona najbardziej potrzebna. Dodatkowym atutem paneli jest bezinwazyjna metoda instalacji, bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu.

Za sprawą poręcznego formatu płaskich płyt, panele CREO cechuje niesamowita wydajność. Panele charakteryzuje również wysoka estetyka wykonania, są one zbudowane z ocynkowanej blachy stalowej, której warstwa jest dodatkowo pokryta trudnościeralnym laminatem drewnopodobnym. Rozwiązania firmy CREO PANEL można znaleźć już w kilkudziesięciu obiektach sakralnych w Polsce i zagranicą.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://creopanel.pl/ oraz sacroexpo.online

Pełna oferta firmy zostanie zaprezentowana w trakcie tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów.

Na Wystawę SACROEXPO zapraszamy już od 28 do 30 września 2020 roku, do Targów Kielce. Zachęcamy do REJESTRACJI

(MCh)

Polecane aktualności
19 sierpnia 2020
Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce przygotowują wartościowe spotkanie tematyczne, które odbędzie się podczas XXI edycji Wystawy SACROEXPO.
21 sierpnia 2020
Wyjątkowo w tym roku, Wystawa SACROEXPO odbywa się jesienią, tj. od 28 do 30 września 2020 r. Wydarzenie stanowi bezpieczną platformę spotkań branży sakralnej, której biznesowy charakter pozwoli zaprezentować się firmom, w różnym stopniu dotkniętym skutkami pandemii koronawirusa.
25 sierpnia 2020
Po raz pierwszy w Targach Kielce zaprezentowana zostanie wystawa pn. „Fortis in fide. Silny w wierze” poświęcona kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, Prymasowi Polski.
27 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji targów poświęconych branży sakralnej, każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się ze specjalnie przygotowaną prelekcją pt.: ,,Czasy Chrystusa zaklęte w starożytnych obiektach codziennego użytku”. Autorami wykładu jest firma PRIMA PORTA Antiquities.
03 września 2020
Podczas tegorocznej edycji targów SACROEXPO oprócz zapoznania się z oferowanymi przedmiotami oraz produktami przygotowanymi przez wystawców, będzie można wziąć udział w tematycznych spotkaniach. Jednym z nich będzie warsztat szkoleniowy skierowany dla właścicieli i osób zarządzających sklepami z dewocjonaliami
07 września 2020
Podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO swoją obecność potwierdziła firma DTJ. Na wystawie będzie można zapoznać się z produktami, które zostały przygotowane przez przedsiębiorstwo.
10 września 2020
Po raz pierwszy wystawcą tegorocznych targów SACROEXPO będzie firma Trade & Travel Company, działająca na rynku od 27 lat. To polskie przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem, który tworzy zgrany i kreatywny zespół.
17 września 2020
W codziennym życiu niezwykle istotne jest promowanie m.in. takich idei jak wiara, rodzina czy patriotyzm. Takimi wartościami kieruje się Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II oraz telewizja EWTN Polska, które od kilku lat współpracują przy organizacji Wystawy SACROEXPO.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy