1.jpg
Hellermann - sprawdzony Partner w instalacjach fotowoltaicznych.

HellermannTyton wiodący producent i dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania okablowaniem w instalacjach OZE w gronie wystawców targów Enex.

01 lutego 2024
Opaski kablowe, szyldy oznaczeniowe do znakowania kabli i przewodów oraz automatyczny system wiązania opaskami kablowymi – to część oferty Hellermann Tyton wykorzystywanych w instalacjach fotowoltaicznych. Zapraszamy na stoisko firmy nr E-48 od 7 do 8 lutego do Targów Kielce.

Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Opracowane z myślą o pełnej sprawności instalacji fotowoltaicznej zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów, etykiety i narzędzia zasilane akumulatorowo podnoszą wydajność instalacji i zmniejszają koszty jej konserwacji.

Produkty HellermannTyton to m.in.:

Opaski kablowe jedno- i dwuczęściowe z elementem mocującym EdgeClip są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie nie można wiercić otworów i nie ma innego sposobu prowadzenia kabli niż wzdłuż krawędzi. Można je łatwo zamontować na krawędź, bez użycia narzędzi. Zarówno opaska kablowa, jak i obudowa EdgeClip są wykonane z odpornego na działanie promieniowania UV PA6.6, przystosowanego do zastosowań fotowoltaicznych.

2.jpg [56.99 KB]

Szyldy oznaczeniowe TAGPU LOOP przeznaczone do znakowania kabli i przewodów o średnicy od 2,8 do 35 mm. Szyldy te są instalowane na wiązanym produkcie bez konieczności stosowania opaski kablowej, a specjalnie opracowany mechanizm blokujący pozwala na bardzo elastyczne zastosowanie, oszczędzając czas i koszty. Są trwałe i odporne na działanie promieniowania UV. Wykonane z elastycznego poliuretanu doskonale sprawdzają się jako oznaczniki przewodów pracujących w trudnych warunkach środowiskowych. Dostosowane zarówno do druku na drukarkach termotransferowych jak i do znakowania laserowego.

3.jpg [64.96 KB]

Autotool CPK hybrid to automatyczny system wiązania opaskami kablowymi niezastąpiony przy zdalnych instalacjach fotowoltaicznych. Opcja szybko ładującego się akumulatora umożliwia wiązanie kabli z maksymalnym czasem cyklu wynoszącym zaledwie 0,65 s. Nie tylko zmniejsza to czas i wysiłek poświęcony na instalację i pracę ręczną, ale także czas poświęcony na zbieranie odpadów, dzięki gromadzeniu odciętych kawałków taśmy opaski w specjalnym pojemniku. System ten charakteryzuje się prostą obsługą i przyjazną dla użytkownika ergonomią. Jest dostępny wraz z oprogramowaniem, które umożliwia łatwą parametryzację narzędzia do aplikacji Klienta.

4.jpg [90.45 KB]

Targi Enex – 7-8 lutego 2024 rok. Wstęp bezpłatny po rejestracji na stronie: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych-2024

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.