Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
61284965db1aaf124a80.jpg
Produkty Hartan powstają z ogromną dbałością o najmłodszych użytkowników.

HARTAN wraca na polski rynek

24 października 2019
Wózki niemieckiej firmy będzie można zobaczyć podczas targów KIDS' TIME 2020

Firma Hartan, to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 100-letnią tradycją. To także ponad 60 lat doświadczenia w produkcji wózków dziecięcych. Podczas nadchodzących XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME  produkty zaprezentowane na stoisku firmy zaskoczą klientów nie tylko solidnością wykonania, bezpieczeństwem, funkcjonalnością, ale także oryginalnym designem. Firma Hartan na bieżąco współpracuje z projektantami: Olivier, Belly i Button (kolekcja recyklingowa). W ramach współpracy z projektantami firmy Mercedes, powstał dopracowany w każdym szczególe wózek Hartan z logo marki.

Wózki tworzone przez firmę Hartan są nieustannie udoskonalane. Cechuje je wysoka jakość wykonania, dobrej jakości materiały, a przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. To idealne połączenie nowoczesności i klasycznego designu, gwarantujące komfort i zadowolenie nawet najbardziej wymagającycych klientów.

Produkty Hartan powstają z ogromną dbałością o najmłodszych użytkowników. 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów KIDS' TIME.

(MB)

Polecane aktualności
28 lipca 2020
Konkurs ma na celu wyróżnienie produktów i miejsc, mających pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Zgłoszenia do kolejnej odsłony konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka są przyjmowane do 11 grudnia.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy