61284965db1aaf124a80.jpg
Produkty Hartan powstają z ogromną dbałością o najmłodszych użytkowników.

HARTAN wraca na polski rynek

24 października 2019
Wózki niemieckiej firmy będzie można zobaczyć podczas targów KIDS' TIME 2020

Firma Hartan, to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad 100-letnią tradycją. To także ponad 60 lat doświadczenia w produkcji wózków dziecięcych. Podczas nadchodzących XI Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME  produkty zaprezentowane na stoisku firmy zaskoczą klientów nie tylko solidnością wykonania, bezpieczeństwem, funkcjonalnością, ale także oryginalnym designem. Firma Hartan na bieżąco współpracuje z projektantami: Olivier, Belly i Button (kolekcja recyklingowa). W ramach współpracy z projektantami firmy Mercedes, powstał dopracowany w każdym szczególe wózek Hartan z logo marki.

Wózki tworzone przez firmę Hartan są nieustannie udoskonalane. Cechuje je wysoka jakość wykonania, dobrej jakości materiały, a przede wszystkim bezpieczeństwo i wygoda użytkowania. To idealne połączenie nowoczesności i klasycznego designu, gwarantujące komfort i zadowolenie nawet najbardziej wymagającycych klientów.

Produkty Hartan powstają z ogromną dbałością o najmłodszych użytkowników. 

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów KIDS' TIME.

(MB)

Polecane aktualności
21 lutego 2020
Znana na świecie amerykańska marka Bumbleride posiadająca w ofercie ekologiczne wózki dla aktywnych rodzin, w końcu w Polsce!
21 lutego 2020
Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to nie tylko platforma kontraktacyjna dla branży, to także miejsce na uzyskanie merytorycznych porad dotyczących sprzedaży.
30 marca 2020
Tegoroczną statuetkę w tej kategorii otrzymała pasta i biodegradowalna szczoteczka firmy Jack ‘N Jill zaprezentowana na stoiku Eco and More
03 kwietnia 2020
W ofercie firmy znajdują się zabawki, które pomagają rozprężać płuca w trakcie zapalenia płuc. To także świetna pomoc logopedyczna.
06 kwietnia 2020
LennyLamb, Womar i Lafel szyją maseczki ochronne
21 kwietnia 2020
Zatrzymanie handlu części transportu, turystyki i rozrywki jest ciosem w gospodarkę Polski. Powstająca blokada spowodowana pandemią koronawirusa wywołuje silną presję na przedsiębiorcach, którzy muszą się zmierzyć z decyzją co do dalszych działań firmy.
22 kwietnia 2020
Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i tym samym pomagać dzieciom z rodzin z problemami w czasach pandemii. Według amerykańskiegoCenters for Disease Control and Prevention (CDC), dzieci i młodzież stanowią jedną z grup najsilniejnarażoną na stres w czasie pandemii COVID-19.
08 czerwca 2020
Po raz pierwszy partnerem podczas poprzedniej edycji wydarzenia Kids’ Time była Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej. Bez wątpienia udział instytucji w wydarzeniu pozytywnie wpłynął na rozszerzenie szkolno-edukacyjnego asortymentu
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy