1a.-Logo-h-LTCA.png

Grupa LTCA przeprowadzi warsztaty, konkurs i zaprezentuje swoje możliwości

19 października 2022
Szeroka oferta usług, w tym największa platforma szkoleniowa w Polsce - Akademia LTCA, Kancelaria LTCA i LTCA Legal, czeka na uczestników Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych, który rozpocznie się już za tydzień, 26 października w Targach Kielce.

Akademia LTCA to platforma szkoleń stacjonarnych i szkoleń online oraz webinariów. Od wielu lat dostarcza praktyczną wiedzę, oferując szkolenia w zakresie podatków, prawa, rachunkowości, finansów, kadr i płac. Głównym założeniem wszystkich projektów jest profesjonalne podejście do klienta oraz nacisk na praktyczną przydatność oferowanych usług szkoleniowych. Eksperci dbają o to, by szkolenia dostarczały aktualną wiedzę i zawierały część praktyczną.

Kancelaria LTCA specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie prawnym i podatkowym na rzecz podmiotów prawa gospodarczego.  Świadczy usługi zarówno dla spółek polskich, jak i zagranicznych, w tym grup kapitałowych oraz podmiotów notowanych na GPW i NewConnect. Pracownicy kancelarii oferują indywidualne podejście do każdego Klienta z uwzględnieniem jego interesów, specyfiki prowadzonej działalności oraz bezpieczeństwa prawnego i podatkowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doradców podatkowych, adwokatów, radców prawnych oraz ekspertów z zakresu podatków i prawa, firma świadczy usługi o najwyższym stopniu profesjonalizmu i dostarcza klientom szybkich, kompleksowych i skutecznych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb.

LTCA Legal jest kancelarią prawną zajmującą się wyspecjalizowanym doradztwem prawnym na rzecz polskich i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w doradztwie w zakresie budownictwa i infrastruktury, rozwiązywania sporów i prowadzenia postępowań, doradztwie kontraktowym i gospodarczym oraz w zakresie prawa nieruchomości.

LTCA w trakcie targów przeprowadzi konkurs, w którym na trzech zwycięzców czeka roczny dostęp do platformy szkoleniowej - Akademia LTCA. Ponadto Grzegorz Niebudek i Marcin Zarzycki, partnerzy zarządzający Kancelarią LTCA, przeprowadzą warsztat pn. „Ciągłe zmiany legislacyjne - Jak nad nimi panować w gąszczu przepisów i nie zwariować?”

(ŁK)

Polecane aktualności
28 października 2022
Współpraca międzynarodowa, obsługa zagranicznych klientów, zatrudnianie cudzoziemców, finansowanie biur rachunkowych w trudnej sytuacji ekonomicznej klientów, sprzedaż i marketing w biurach rachunkowych, nowe technologie i procesy digitalizacji w branży, archiwizacja dokumentów i bezpieczeństwo danych to tylko część tematów, jakie poruszane były w trakcie największego w Polsce spotkania branży rachunkowo-księgowej.
27 października 2022
Dwa bardzo ciekawe panele dotyczące finansowania oraz wzrostu kosztów odbyły się w drugim dniu Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych.
27 października 2022
Drugi dzień Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce przyniósł jeszcze więcej przydatnej praktycznej wiedzy. I to nie tylko stricte z dziedziny rachunkowości.
27 października 2022
Jak wynika z raportu Krajowej Izby Biur Rachunkowych obecnie w Polsce funkcjonuje około 70 tysięcy biur rachunkowych i nawet 400 tysięcy księgowych. Część z nich poza rodzimym rynkiem z powodzeniem działa na tych zagranicznych, obsługując tamtejszych, ale i polskich klientów. O tym, że warto nawiązywać międzynarodowe partnerstwo przekonywali eksperci podczas drugiego dnia Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce.
27 października 2022
Ciekawe prelekcje, eksperci, a przede wszystkim informacje, które ciężko jest zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach. Pierwszy dzień tegorocznej edycji Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych w Targach Kielce to nie tylko panele, ale także mnóstwo warsztatów praktycznych.
26 października 2022
O tym, że warto stosować nowoczesne systemy zarządzania i wspierania biur rachunkowych oraz nie bać się procesu digitalizacji, debatowano w trakcie panelu dotyczącego nowoczesnych rozwiązań dla biur rachunkowych. Na arenie głównej omówiono również studium przypadku systemu enova365 i jego zastosowania w komunikacji z klientem, a na zakończenie pierwszego dnia prelekcji w trakcie wystąpienia eksperckiego zaprezentowano najważniejsze zastosowania programu INFOR lex.
26 października 2022
W trakcie pierwszego dnia III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych dużą część panelów moderowanych poświęcono zagadnieniom związanym z międzynarodowością w rachunkowości i księgowości. Omówiono relacje międzynarodowe, korzyści z pozyskiwania zagranicznych rozwiązań i kapitału oraz zatrudniania obcokrajowców w biurach rachunkowych.
26 października 2022
250 uczestników, 35 wystawców, liczne grono prelegentów i ekspertów oraz niezwykle napięty program III Międzynarodowego Kongresu Biur Rachunkowych gwarantują sukces kolejnego spotkania branży rachunkowo-księgowej, które właśnie wystartowało w Centrum Kongresowym Targów Kielce.