GRETO-AKTUAL.png
Firma Greto na liście Wystawców targów Enex.

Greto - autoryzowany europejski dystrybutor produktów OZE Wystawcą targów Enex! Zaopatruje w komponenty do systemów fotowoltaicznych i grzewczych

19 stycznia 2024
Moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki – te i wiele więcej produktów można znaleźć w ofercie autoryzowanego dystrybutora renomowanych marek - marki Greto. Z portfolio przedsiębiorstwa będzie można zapoznać się od 7 do 8 lutego podczas targów Enex.

Greto Polska z Gdyni, to autoryzowany dystrybutor zaopatrujący instalatorów i podmioty wykonawcze w komponenty do systemów fotowoltaicznych i grzewczych w całej Europie. Firma oferuje moduły fotowoltaiczne, falowniki, ładowarki EV, pompy ciepła oraz zbiorniki, a w portfolio dystrybutora można znaleźć takie marki jak: JA Solar, Trina Solar, Canadian Solar, SolaX Power, Gree oraz Autel Energy. Firma posiada biura w Gdyni i Berlinie oraz gwarantuje szybką dostawę z 5 magazynów w całej Europie. Oferta skierowana jest zarówno do dystrybutorów wykonujących mikroinstalacje PV jak i inwestorów budujących farmy fotowoltaiczne.

Filozofia Greto opiera się na partnerskich relacjach. Dzięki temu firma zdobyła zaufanie setek klientów w 21 krajach Europy. Zespół Greto składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy doradzają klientom na każdym etapie zamówienia. Dzięki ich pomocy mogą oni dokonać najlepszego wyboru w zakresie produktów spełniających ich potrzeby i budżet. Firma stara się być również rzetelnym źródłem wiedzy o oferowanych produktach organizując szkolenia w całej Polsce.

Produkty, które znajdują się w ofercie Greto należą do ścisłej czołówki w swojej branży. Dystrybuowane moduły są obecne na liście Tier 1 oraz nagrodzone przez PVEL. Również samo Greto zostało wyróżnione za swoją ekspansję zagraniczną podczas Gryfów Gospodarczych 2023 w kategorii eksportu.

Z produktami firmy Greto będzie można zapoznać się podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny, obowiązuje bezpłatna rejestracja

/MSi/

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.