enex24-540x460-aktualnosc.png
Fox ESS Partnerem targów Enex.

Fox ESS Partnerem targów Enex! To światowy lider w produkcji falowników i magazynów energii

23 października 2023
Wydajność, nowoczesność i niezawodność to główne cechy produktów marki Fox ESS - inwerterów i rozwiązań do magazynowania energii. Z ofertą firmy będzie można zapoznać się od 7 do 8 lutego w Targach Kielce podczas targów Enex!

Produkty Fox ESS są projektowane przez jednych z czołowych światowych ekspertów w dziedzinie inwerterów i akumulatorów. Sercem działalności firmy jest zaawansowane centrum badawczo-rozwojowe, w którym setki inżynierów i techników pracują nad doskonaleniem produktów. W szerokiej ofercie firmy znajdują się jednofazowe i trójfazowe inwertery PV oraz inwertery hybrydowe, baterie ECS, HV i LV oraz ładowarki do samochodu elektrycznego. Produkty marki są swego rodzaju ikoną nowoczesności.

Fox ESS to globalny lider działający już na wielu rynkach takich jak: Indie, Australia, Chiny, Polska Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Włochy, Brazylia, Meksyk czy Stany Zjednoczone. Od 7 do 8 lutego 2024 roku produkty firmy zostaną zaprezentowane podczas targów Enex.

enex24-slider-1368x580-slider-pl.png [137.18 KB]

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.