florian-logo-color-light-RGB.jpg

Florian potwierdza obecność na Dach Forum

29 listopada 2022
Florian Centrum to działająca na terenie Kutna od 1996 roku firma, od początku zajmująca się produkcją oraz dystrybucją wyrobów stalowych – blachodachówek, blach trapezowych oraz akcesoriów dachowych. Swoją nazwą nawiązuje do Huty Florian – najstarszej Huty w Polsce.

Florian Centrum od lat dostarcza Klientom najwyższej jakości surowce i materiały. Za przełomową datę w historii Spółki przyjmuje się marzec 2018 roku. To wtedy Florian Centrum dołączyło do Grupy Pruszyński, stając się Spółką rodzinną – w całości z polskim kapitałem. Stanowisko Prezesa Zarządu objął Kamil Pruszyński. Dzięki połączeniu doświadczenia, tradycji i wartości z nowoczesną wizją rozwoju, Spółka sukcesywnie poszerza swój park maszynowy, inwestuje w nowe technologie oraz stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów i usług.

Firma oferuje szeroki wybór blachodachówek. W 2022  roku w ramach plebiscytu Budowlana Marka Roku otrzymał wyróżnienie w kategorii Blachodachówki modułowe. Doceniona została również nowość – blachodachówka modułowa Nel, która otrzymała Rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy – Certyfikat zaświadczający o jej najwyższej jakości. W ofercie firmy znajdują się również blachy trapezowe, akcesoria dachowe – w tym systemy rynnowe Niagara cechujące się łatwością montażu, ponadprzeciętną estetyką wykonania oraz niezawodnością.

Florian nieustannie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, sukcesywnie poszerzając swój park maszynowy, inwestując w nowe technologie oraz stawiając na najwyższą jakość swoich wyrobów. Wszystkie oferowane produkty występują  w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w kilku rodzajach powłok ochronnych objętych gwarancją nawet do 50 lat.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.
15 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM zakończono uroczystą galą konkursu Dach Masters. Podczas wydarzenia przestawiono laureatów narody branży blacharsko-dekarskiej.
15 stycznia 2023
Co zrobić, gdy po skończonym dachu nie da się na niego wejść? Czy da się nauczyć blacharstwa przez Internet? Czy dachy mogą stanowić element estetyczny w miastach? Drugi dzień II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM upłynął pod znakiem użytecznej wiedzy, której często nie da się zdobyć nawet na specjalistycznych uczelniach.
14 stycznia 2023
Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM to nie tylko ciekawa ekspozycja, ale także szereg pokazów i warsztatów.
14 stycznia 2023
II Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbywa się przy wsparciu najważniejszych graczy z branży.
14 stycznia 2023
- Chcemy, by wszyscy dekarze mieli w życiu łatwiej. By praca, często stresująca, była prostsza – mówił podczas swojego wystąpienia Bogdan Kalinowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Na scenie towarzyszył mu wiceprezes Stowarzyszenia, Ryszard Piwowski, który swoją część prelekcji poświęcił przede wszystkim kształceniu młodego pokolenia dekarzy. Panowie zaprezentowali swoje wystąpienie podczas drugiej edycji Dach Forum w Targach Kielce.
14 stycznia 2023
Druga edycja Dach Forum rozpoczęła się z rozmachem. W halach Targów Kielce stanęły imponujące stoiska, które już od sobotniego ranka odwiedzali licznie przybyli goście. Czekały na nich również pokazy, prelekcje, a także konkurs, w którym pula nagród wyniosła 100 tysięcy złotych.
12 stycznia 2023
Ambasador marki Pruszyński, Złotego Sponsora targów Dach Forum, pojawi się w sobotę, 14 stycznia o 12:00 w Targach Kielce podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli. Firma Pruszyński przygotowała Strefę zabawy dla najmłodszych i Strefę piękna dla kobiet. Dzieci oraz młodzież na podstawie legitymacji oraz Panie wejdą za darmo!