FULL-BCOLOR.png

Firma Księgowy doradca obecna na MKBR

25 maja 2022
KSIEGOWYDORADCA to spółka, która stworzyła unikalny, informatyczny system Kadviser dla Biur Rachunkowych, pomagający im optymalizować własne przychody i generować oszczędności ich klientom.

System Kadviser za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji rozpoznaje potrzeby klientów biur rachunkowych w zakresie ich bieżących zakupów produktów i usług. Dla Biura Rachunkowego zaś, korzystanie z systemu rozszerza zakres usług o element doradczy i stanowi istotny element wyróżnienia wśród konkurencji. Przystępując do programu Kadviser, Biura Rachunkowe zyskują nowe, pasywne i istotne wartościowo źródło dodatkowego przychodu, a ich klienci mogą się cieszyć redukcją kosztów bieżącej działalności.

Zespol-Kadviser-MKBR.JPG [753.39 KB]

(ŁK)

Polecane aktualności
02 sierpnia 2022
Biuro Rachunkowe KRAFTON ACCOUNTING od lat zajmuje się usługami księgowymi, płacowymi, wsparciem księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym dla swoich klientów. Jednym z produktów oferowanych przez biuro jest system XON.
14 lipca 2022
KANCELARIA DLA LUDZI BIZNESU. Znamy prawo i rozumiemy biznes. Doradztwo z pasją – dla przemysłu, produkcji i usług – tak w wielkim skrócie można opisać działalność i zakres usług kancelarii Staniek & Partners, która właśnie potwierdziła swój udział w październikowym MKBR.
09 maja 2022
Międzynarodowy Kongres Biur Rachunkowych to przede wszystkim merytoryczne spotkania i panele dyskusyjne dla księgowych i pracowników biur rachunkowych. Ale to nie wszystko. Uczestnictwo w październikowym kongresie to również możliwość uczestnictwa w wyjątkowym bankiecie z licznymi atrakcjami.
05 maja 2022
Niedrogi program księgowy online, sprawi, że księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz jednoosobowej działalności gospodarczej będzie bardzo proste i intuicyjne.