1.JPG
Producent innowacyjnego systemu grzewczego - firma KAMO.

Firma KAMO na targach SACROEXPO

18 sierpnia 2020
Producent systemowego ogrzewania kościołów, działający na rynku od przeszło 15 lat zaznaczy swoją obecność podczas XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów w Kielcach.

KAMO posiada innowacyjny system grzewczy, którego głównymi cechami jest niespotykana oszczędność energetyczna, nowatorska myśl techniczna oraz wysoka efektywność. Rozwiązania firmy zostały zainstalowane w przeszło 550 świątyniach w całej Polsce oraz w wielu krajach zagranicznych. Spotykają się one z uznaniem księży i wiernych, jak również ekspertów, zdobywając wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Właściwości systemu są dostosowane do specyfiki każdego obiektu sakralnego.

Innowacyjna technologia oraz przemyślane metody działania przyczyniają się do zapewnienia 95% oszczędności energii, w porównaniu do tradycyjnych systemów ogrzewania kościołów. Zaproponowane rozwiązania są w pełni bezpieczne oraz całkowicie neutralne dla mikroklimatu obiektu sakralnego.

Firma KAMO zaprezentuje swoja ofertę podczas tegorocznej edycji spotkania SACROEXPO. Do tej pory swój udział w Wystawie zadeklarowało ponad 120 firm, co z pewnością przyczyni się do przygotowania wartościowego spotkania branży sakralnej w Targach Kielce.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w Wystawie SACROEXPO, która odbędą się od 28 do 30 września 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji znajduje się pod adresem: sacroexpo.online

(MCh)

Polecane aktualności
29 września 2020
Od ponad 15 lat Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO towarzyszy loteria dla wszystkich osób konsekrowanych, w której nagrodą jest udział w pielgrzymce. 
29 września 2020
Prawosławny Arcybiskup Przemyski i Gorlicki Najprzewielebniejszy Paisjusz w Targach Kielce wręczył wyróżnienia wystawcom, którzy zostali docenieni za wkład w życie religijne
29 września 2020
Otwarta sesja tematyczna dla administratorów obiektów sakralnych, to jedno z wydarzeń towarzyszących Wystawie SACROEXPO. Spotkanie przygotowane zostało przez Forum Współpracy Międzyzakonnej, Konferencja Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich w Polsce, we współpracy z TUW PZUW i Targami Kielce.
28 września 2020
Kultura to nie tylko przedstawienia teatralne, wyjścia do muzeum czy uczestnictwo w koncertach. Kultura ma wiele wymiarów – a każdy z nich został dotknięty przez pandemię COVID-19. O dylematach dziedzictwa z księdzem Rafałem Dudałą rozmawiają ludzie kultury i sztuki.
28 września 2020
Świętu branży sakralnej towarzyszą merytoryczne spotkania połączone z wartościowymi dyskusjami. Od 10 lat w Targach Kielce odbywają się spotkania służące szkoleniu sekretarzy i ekonomów zakonnych.
28 września 2020
Podczas tegorocznych targów Sacroexpo po raz 16 wręczono wyróżnienia Per Arte Ad Deum. Wśród laureatów znaleźli się Paweł Łukaszewski, Jerzy Jan Skąpski oraz Leszek Sosnowski.
28 września 2020
Podczas otwarcia tegorocznych targów Sacroexpo roku dość nietypowo, podczas jednej uroczystości powitano gości, wręczono wyróżnienia Targów Kielce, a także, już po raz 16 przyznano nagrody PER ARTEM AD DEUM.
28 września 2020
Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO została otwarta po raz 21. Na tegoroczną ekspozycję składa się prezentacja blisko 180 firm z Polski, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Chorwacji, Czech i Stanów Zjednoczonych
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy