1.JPG
Producent innowacyjnego systemu grzewczego - firma KAMO.

Firma KAMO na targach SACROEXPO

18 sierpnia 2020
Producent systemowego ogrzewania kościołów, działający na rynku od przeszło 15 lat zaznaczy swoją obecność podczas XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów w Kielcach.

KAMO posiada innowacyjny system grzewczy, którego głównymi cechami jest niespotykana oszczędność energetyczna, nowatorska myśl techniczna oraz wysoka efektywność. Rozwiązania firmy zostały zainstalowane w przeszło 550 świątyniach w całej Polsce oraz w wielu krajach zagranicznych. Spotykają się one z uznaniem księży i wiernych, jak również ekspertów, zdobywając wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Właściwości systemu są dostosowane do specyfiki każdego obiektu sakralnego.

Innowacyjna technologia oraz przemyślane metody działania przyczyniają się do zapewnienia 95% oszczędności energii, w porównaniu do tradycyjnych systemów ogrzewania kościołów. Zaproponowane rozwiązania są w pełni bezpieczne oraz całkowicie neutralne dla mikroklimatu obiektu sakralnego.

Firma KAMO zaprezentuje swoja ofertę podczas tegorocznej edycji spotkania SACROEXPO. Do tej pory swój udział w Wystawie zadeklarowało ponad 120 firm, co z pewnością przyczyni się do przygotowania wartościowego spotkania branży sakralnej w Targach Kielce.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w Wystawie SACROEXPO, która odbędą się od 28 do 30 września 2020 roku. Więcej szczegółowych informacji znajduje się pod adresem: sacroexpo.online

(MCh)

Polecane aktualności
25 sierpnia 2020
Po raz pierwszy w Targach Kielce zaprezentowana zostanie wystawa pn. „Fortis in fide. Silny w wierze” poświęcona kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, Prymasowi Polski.
27 sierpnia 2020
W trakcie tegorocznej edycji targów poświęconych branży sakralnej, każdy z uczestników będzie mógł zapoznać się ze specjalnie przygotowaną prelekcją pt.: ,,Czasy Chrystusa zaklęte w starożytnych obiektach codziennego użytku”. Autorami wykładu jest firma PRIMA PORTA Antiquities.
03 września 2020
Podczas tegorocznej edycji targów SACROEXPO oprócz zapoznania się z oferowanymi przedmiotami oraz produktami przygotowanymi przez wystawców, będzie można wziąć udział w tematycznych spotkaniach. Jednym z nich będzie warsztat szkoleniowy skierowany dla właścicieli i osób zarządzających sklepami z dewocjonaliami
07 września 2020
Podczas XXI Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO swoją obecność potwierdziła firma DTJ. Na wystawie będzie można zapoznać się z produktami, które zostały przygotowane przez przedsiębiorstwo.
10 września 2020
Po raz pierwszy wystawcą tegorocznych targów SACROEXPO będzie firma Trade & Travel Company, działająca na rynku od 27 lat. To polskie przedsiębiorstwo z dużym doświadczeniem, który tworzy zgrany i kreatywny zespół.
16 września 2020
Firma CREO PANEL specjalizująca się w systemach grzewczych obiektów sakralnych zadeklarowała swoją obecność podczas XXI edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.
17 września 2020
W codziennym życiu niezwykle istotne jest promowanie m.in. takich idei jak wiara, rodzina czy patriotyzm. Takimi wartościami kieruje się Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II oraz telewizja EWTN Polska, które od kilku lat współpracują przy organizacji Wystawy SACROEXPO.
22 września 2020
Realizują prace w największych polskich i zagranicznych obiektach sakralnych. Opracowują również projekty, które są symbolem nadziei, solidarności i jedności pomiędzy narodami w trudnych dla wszystkich czasach pandemii.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy