Logo-Elnap.png
Firma Elnap Wystawcą Targów Enex.

Firma Elnap z ponad 30-letnim doświadczeniem będzie wystawcą kolejnej edycji targów Enex

29 listopada 2023
Obecność Elnap na targach Enex podkreśla znaczenie przedsiębiorstwa dla rozwoju branży. To okazja do zaprezentowania wieloletniego wkładu firmy w tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu elektrycznego i górniczego. Targi Enex odbędą się od 7 do 8 lutego 2024 roku.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne ELNAP Sp. z o.o. powstało ponad 30 lat temu i od samego początku firma zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz doradztwem w zakresie zabezpieczeń urządzeń i sieci elektrycznych od zwarć i przeciążeń. Swoją działalność opiera o szeroką współpracę m.in. z instytutami branży elektrycznej i górniczej. Głównym przedmiotem produkcji firmy są wkładki topikowe, podstawy bezpiecznikowe, indywidualnie projektowane elementy izolacyjne oraz złożone systemy szyn i elementów z metali kolorowych. W ramach usług oferujemy również wykonywanie powłok galwanicznych.

Dodatkowo, od 2006 roku firma świadczy usługi w zakresie projektowania i wykonywania złożonych systemów szyno-przewodów i elementów z metali kolorowych bez lub powłokami galwanicznymi oraz detali izolacyjnych z materiałów o wysokim współczynniku izolacyjnym. Firma Elnap nieustannie dąży do tego, aby ich produkty były synonimem innowacji i efektywności, co sprawia, że ich wpływ na przyszłość sektora energetycznego jest nie do przecenienia.

Z ofertą marki będzie można zapoznać się podczas Targów Enex od 7 do 8 lutego 2024 roku w Targach Kielce.

/MSi/

 

Polecane aktualności
08 lutego 2024
Aż 80 firm z Chin, znanych w świecie marek swoją ofertę zaprezentowały podczas 26. targów Enex w Kielcach. Tak liczne grono firm jest m.in. efektem współpracy Miasta Kielce ze spółką Heliview, która od wielu lat inicjuje i wzmacniania kooperację pomiędzy przedsiębiorcami z Chin i Polski.
08 lutego 2024
Technologia gruntowych pomp ciepła to kierunek wyznaczający nowe trendy w branży. Firma Corab właśnie na targach Enex pokazał najnowszy model pompy ciepła. – To najwyższa półka jakości, jaką możemy aktualnie spotkać na rynku – mówił podczas premierowego pokazu Daniel Nowak, inżynier wsparcia technicznego firmy Corab.
08 lutego 2024
Debata o przyszłości programu Mój Prąd, prognozy dla branży oraz cenne porady dla użytkowników paneli fotowoltaicznych – te i inne istotne kwestie poruszą eksperci podczas Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii na Targach ENEX w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Firmy Panasonic i LG prezentują najnowsze pompy ciepła w czasie targów Enex w Kielcach. Zainteresowanie nowościami jest ogromne. Co je wyróżnia – zerowy wpływ na środowisko. Nowe rozwiązania prezentują także Fronius, Kensol, Corab, NIBE, GoodWe, BayWa r.e., Kołton oraz GARO.
07 lutego 2024
Podczas 26. Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX wyróżniono najlepsze produkty w różnych kategoriach. Podczas uroczystej gali wręczenia medali i wyróżnień doceniono innowacyjne rozwiązania i wysoką jakość prezentowanych produktów.
07 lutego 2024
Eksperci obawiali się, że polska branża pomp ciepła zalicza mocny spadek sprzedaży. Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła i Globenergia przekonują jednak, że wszystko idzie zgodnie z planem. Zainteresowanie technologią grzewczą z roku na rok jest coraz większe. Można się o tym przekonać podczas 26. Edycji Targów Enex w kieleckim ośrodku wystawienniczym.
07 lutego 2024
Drużyna EKO PRIME wygrała turniej organizowany przez firmę Corab. Zwycięzcy musieli przejść kilka etapów, by móc cieszyć się z nagrody głównej. W pierwszym etapie, polegającym na teście wiedzy, udział wzięło sześć zespołów. Cztery z nich, które w najkrótszym czasie odpowiedziały prawidłowo na jak najwięcej z 25 pytań, awansowały do kolejnego etapu rywalizacji.
07 lutego 2024
Finał gry miejskiej MiastOZE, wizyta Mistrzów Polski w piłce ręcznej, zawodników Industrii Kielce, obecność znanych w branży OZE youtuberów, strefa elektromobilności oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Tak w wielkim skrócie wyglądał pierwszy dzień targów Enex.